1

Temat: komora na odpady

komora na odpady - padłe kury w kurniku. po roku czasu epoksydowany parownik  skorodowany i dziurawy. komora plusowa .  nowy parownik z kwasówki za drogi .  pomyślałem żeby może przerobić na minus w okolicach -5* to może by tak nie gazowało i nie żarło ?  może inne rozwiązanie ?

2

Odp: komora na odpady

Chlodnica pokryta kataforezą lub temp ujemna w komorze

forum.klimatyzacja.pl

3

miałem podobny problem zamówiłem chłodnicę u producenta dał grubszą rurkę i narażie kilka lat spokój

4

Lakierowany parownik i niższa temperatura

5

Kurom to już wszystko jedno, czy gorąco czy zimno. Jak ich nie stać na nierdzewiejący parownik to mają problem. Po co się pchać w dziwne tematy za wszelką cene. Mam na myśli kombinowanie gdy są odpowiednie rozwiązania za które trzeba oczywiście zapłacić.

BLOKADA ROBOTÓW INTERNETOWYCH.
ile to jest 2+3

6

2 chłodnie z odpadami rybnymi.Chłodnice wytrzymały może 5 miesięcy Sito ale tylko na kolankach i styku bocznej blachy z miedzią.Tam gdzie wentylatory przedmuchiwały nic się nie działo.Zdemontowałem polutowałem i zabezpieczyłem te kolanka.Narobiłem się w tedy pamiętam.6 miesięcy Sito big_smile  big_smile  Tym razem zamówione u producenta specjalnie powlekane chyba żywicą Dały radę

7

Panowie należy również zwrócić uwagę obsłudze że na czas mycia takiej komory chłodnica powinna być wyłączona dopóki swojej agresywnej chemii nie zmyją.  wink

TEORIA jest wtedy gdy wszystko wiemy a nic nie działa,
PRAKTYKA jest wtedy gdy wszystko działa a nikt nie wie dlaczego.