Temat: Wentylacja i klimatyzacja przemysłowa - praca

Witam,pytanie trochę z innej beczki jestem studentem I roku Inżynierii Środowiska, w przyszłości będę musiał wybrać sobie specjalizację - będzie to prawdopodobnie wentylacja i klimatyzacja przemysłowa. Wiecie może jak kształtuje się na obecną chwilę sytuacja w branży(zarobki etc), jaka jest przyszłość w zawodzie?
Mam teraz ostatnią chwilę,żeby coś jeszcze ewentualnie zmienić , w ostatecznosci obrać inny kierunek studiów.
dokładniejszy opis studiów:http://www.gorn.agh.edu.pl/view.php?s=02.02.03.02

2

Odp: Wentylacja i klimatyzacja przemysłowa - praca

Przyszłość jest zawsze nie wiadoma.Kierunek jest z przyszłością o ile będziesz potrafił zaprojektować.Znam projektantów którzy potrafią zaprojektować a nie wiedzą jak wygląda zawór rozprężny.Specjalizacja z przyszłością.Warto skorzystać z praktyki.Według obliczeń można zastosować zawór rozprężny renomowanej marki.Tylko czy ten element układu spełnia normy wydajności?Pewna firma zastosowała formę w odlewnictwie zapewniającą identyfikację swojego produktu.

Nie ja pierwszy zadam pytanie jak można zlikwidować swój profil.Co z Patuxem?

forum.klimatyzacja.pl

3

Ja też nie mam pojęcia co to zawór rozprężny  tongue  Narazie na I roku mam przedmioty typu chemia,fizyka,matematyka , czyli nic konkretnego. Teraz będę kupował książki dotyczące wentylacji i zaczynam kształcić się dodatkowo samodzielnie, oprócz tego co w szkole:) Puki co narazie sama teoria smile
Jeszcze się waham między tymi studiami, a informatyką,ale chyba już niczego nie będę zmieniał smile

Ostatnio edytowany przez misiek26 (2013-02-11 15:58:06)

4

Zawór rozprężny to element dławiący,dozujący ,wtryskowy  nieszczęśliwie nazywany w języku polskim zaworem i to rozprężnym bezsensowna nazwa a z książkami to strata czasu i pieniędzy w pracy nauczysz się więcej i szybciej  jak z książek powodzenia  cool

5

Niestety narazie nie mam szans pracowac i pewnie puki co nie będę miał, a chciałem sie pouczyc czegos przydatnego w przyszłosci, myslałem ze ksiazki nie są taka zła opcją ;p

Ostatnio edytowany przez misiek26 (2013-02-11 18:58:01)

6

Hej mam do Was pytanie big_smile! Skąd mogę kupić bardzo dobrej jakości wentylatory przemysłowe - dokładnie chodzi mi o wentylatory garażowe. Zastanawiam się nad zamówieniem wentylatorów garażowych od firmy http://sursys.pl/wentylatory/wentylator … e-garazowe. Macie może wentylatory od tej firmy? Polecacie? Z góry dziękuje za każdą opinie smile.

Ostatnio edytowany przez budojust (2019-03-15 22:00:56)