1

Temat: Ciekawe, kto jeszce będzie zajmował się A/C ?

Trochę długie,ale cytuję:

Zadbaj o komfortową podróż i dobry klimat w aucie, wybierającsię z dzisiejszym grouponem.

Oferta
Przegląd klimatyzacji, kontrola szczelności,odgrzybianie klimatyzacji ozonowanie i nabicie do 100 g czynnika w 1 z 3 opcji:

1) 49, 90 zł zamiast 120 zł za serwis dla 1 auta,
2) 94,90 zł zamiast 240 zł za serwis dla 2 aut,
3) 139,90 zł zamiast 360 zł za serwis dla 3 aut.

Dla większości kierowców ważne jest, aby wszystkie samochodowe problemyrozwiązać w jednym miejscu. Taką wygodę daje swoim klientom AlexyCarService.Na miejscu można wykonać kompleksowy serwis samochodu, ze szczególnymuwzględnieniem klimatyzacji ? jej czyszczeniem i napełnianiem.

Warunki
Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Każde kolejne 100 g czynnika chłodzącego płatne 15 zł. Przy zakupie filtra kabinowego na miejscu wymiana gratis. Jeżeli wykonane zostanie podłączenie do układu klimatyzacji w samochodzie, w którym zostanie wykryta awaria tego układu ? groupon uważa się za zrealizowany.
Konieczna rezerwacja tel. 506 406 XXX.  W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Firma Elektryczno - Budowlana Elektro-Bud "

Kto  jeszcze wejdzie w A/C, może Może Zakłady Kominiarskie, Fryzjerskie, Piekarnie, teraz na zimę to dobra alternatywa dla budowlanki smile

Ostatnio edytowany przez obser (2017-09-27 22:08:54)

2

Odp: Ciekawe, kto jeszce będzie zajmował się A/C ?

.....takie tam, dobrze ,że po stronie elektrycznej maja pojęcie.

forum.klimatyzacja.pl

3

Ale chyba 230V nie przyjdzie im podłączać do auta i przedłużacz, bo zrobią to fachowo, bo pewnie SEP-y mają smile

4

obser ja nie wiem dlaczego ty się w ogóle jeszcze tak długo z nimi droczysz?! Dzwonisz anonimowo i gadasz że napełniają układ od zera bez sprawdzenia i gwarancji jako niezadowolony klient i po sprawie wink oferta "do100g" ewidentnie jest bez kontroli więc? Zresztą jeszcze trochę i zaraz skurczy się ilość "serwisantów" sam się nad tym zastanawiam bo nie widzi mi się nowy czynnik i problemy zdrowotne.

P.S wam też tnie połowę tego co napisaliście?

Ostatnio edytowany przez Whisky (2017-10-02 08:19:14)