Temat: Problem z uruchomieniem Mitsubishi Electric

Witam,
Koledzy, mam problem z uruchomieniem układu multi Mitsubishi Electric. Podaje napięcie, włączam machiny i w momencie kiedy powinna ruszyć sprężarka zaczynają migać diodki power na parownikach. Oprócz tego płytka w jednostce zewnętrznej wygląda na martwą, żadna diodka się nie pali, bezpieczniki na płycie są ok.
MSZ-AP35VG - dwa parowniki
MXZ-3F54VF - agregat
Oprócz tego diodki mają kolor biały, gdzie do tej pory spotkałem sie tylko z zielonymi ale nie wiem czy to jest istotne.

To było wczoraj, dzisiaj pojechałem na obiekt i okazało sie, że parowniki nie maja napięcia. Moje przewody na pewno są ok.

2

Odp: Problem z uruchomieniem Mitsubishi Electric

Od samego początku na płycie j.zew żadne diody nie świeciły? Jednego dnia migały diody j.wew, a kolejnego już nawet nie migały? Bo nie rozumiem trochę twojego opisu. Nawet jak pomylona komunikacja to powinny migać ledy j.zew sygnalizując błąd.

forum.klimatyzacja.pl

3

Odp: Problem z uruchomieniem Mitsubishi Electric

Się okazało, że fabrycznie agregat miał ustawiony tryb low stanby (czy coś takiego), oprócz tego nie było jednej zworki, która powinna być w związku z tym trybem. Jedn wew nie działały ze względu na przepalony bezpiecznik, jednak nie doszedłem co mu sie stało przez jeden dzień.