1

Temat: Bosch acs 650 błąd 1064

Witam mam taki problem ze stacja bosch acs 650 .
Po włączeniu wyskakuje ? błąd 1064 klucz systemowy wyczyścić teraz pamięć ?
Dodam ze stacja jest 2 dni po serwisie kalibracj i wymianach oleju i filtra . Po serwisie normalnie się włączała przy serwisanicie nie było problemu ale niestety przy obsłudze pierwszych klientów wyskakuje błąd ze zaduze ciśnienie w układzie albo serwis A/C błąd 1038 wstrzymanie usługi . Teraz już nic nie mogę zrobić bo po włączeni i autotescie wyskakuje ten błąd 1064 klucz systemowy ! Pomoże ktoś czy znowu tylko drogi serwis?

2

Odp: Bosch acs 650 błąd 1064

Wg mnie nie drogi serwis, tylko zawiadomienie tego co robił serwis o problemach po jego robocie. Akurat mam inną stację, też ostatnio robiłem serwis i wszystko hula. A tak na marginesie, to powinneś mieć do serwisanta tel, już nieraz mnie w sezonie uratował "telefon do przyjaciela".

forum.klimatyzacja.pl

3

Odp: Bosch acs 650 błąd 1064

Serwis boscha nie jest tani bo około 700 zł za każdym razem , dzwoniłem już do serwisu ale już od piątku nie pracowali bo święta . Chyba przy ostatniej wizycie nie wykasował rejestru czynnika i dlatego ten błąd i nie można uruchomić stacji , co ciekawe hasło podane w instrukcji po wpisaniu nie wchodzi jest nie prawidłowe ????.
Dlatego zapytałem na forum bo może ktoś miał taki przypadek i może pomóże . Bo zanim serwis przyjedzie na reklamacje to pewnie minie ????