1

Odp: montaz klimy

Witam mam octavie 1.9tdi chciałem zamontować w niej klimatyzacje klimatronik ,co o tym myślicie ,znalazłem taka firmę może ktoś zna lub korzystał, to proszę o opinie.

http://www.tech-mot.com.pl/index.html

2

popieram tych co mówia "sprzedać i kupic z klimą"

forum.klimatyzacja.pl

3

hirek ma racje, gra nie warta zachodu.

4

za 2500 mozna juz załozyc a te ceny w tej firmie sa z kosmosu

Diagnostyka komputerowa, specjalność BMW, grupa VAG.

5

radekklima a możesz mi powiedzieć gdzie można za 2500 zamontować ?

6

ja za tyle zamontuje

7

meo14 widzisz i masz pewnego fachowca po co szukać dalej.

8

radekklimat ,no ciekawa propozycja ,tu masz mój adres : meo14@op.pl  ,proszę o kontakt jestem zainteresowany.

9

radekklimat a powiedz mi ,czy nagrzewnica do klimy manualnej z golf IV ,seat to jest taka sama jak w octavii 1 ,czy węże klimy z golfa IV ale taki sam sinik jak u mnie TDi będą pasować ?

10

nie mam zielonego pojecia ale moja wiedze uzupełnie to ci odpowiem napewno parowniki sa takie same

11

Montowałem dziesiątki klimatyzacji elektronicznych w autach grupy VW oraz manulanych w innych. Tak się składa ze zbieram siły na sezon i niestety marnie to widzę. Jak sami piszecie czasem lepiej sprzedać auto i kupić z klimą, ale jeżeli jeździsz autem od nowości to wiesz co masz, kupisz moze i ze sprawną klimatyzacją ale z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów i całą resztą.
Poza tym zestawy klimatyzacji tanieć nie będą ze względu na mnogość przekładek do aut z UK gdzie idzie nagrzewnica, wiązki, przewody itd.
U mnie na climatronik schodzi 3 dni pracy, jeżeli ktoś pisze że wyrobi się w 1 to potem mamy tego świerszcza w desce. To jest fizycznie niemożliwe aby zdjąc deskę rozdzielcza, rozprowadzić instalacje, zdjąć zderzak, pas przedni, wszystko spokojnie spasować. Bez przesady ale takie firmy które naprawdę niczego nie potrafią piszą że montaż klimatyzacji w aucie mozna wykonać w 1 dzień. To nie lichy split gdzie robi się otwór i przeprowadza przewody.

pozdrawiam

12

a czy ktos tu wspominał o czasie montazu

13

Witam .
Powiem tak i potwierdzam wiekszość ,darować sprzedać nabyć z klimatyzacją ,chociaż oczywiście jest to możliwe i do zrobienia lecz jak koledzy napomkneli połowa zapinek zatrzasków pouszkadzana tapicerka deska nie przylega , lampki które powinny świecić nie świecą i na odwrót poprostu wszystko zależy od czasu umiejentności i oczywiście kasy więc wybór należy od właściciela ogólnie wole naprawić powypadkowca zreanimować aniżeli zakładać od podstaw chociaż nie mówie że nie jest to do zrobienia SALUT !!! Miłego przekładania smile

14

Witam.

Jesli ktos moglby mi zaoferowac montaz klimatyzacji wlasnie w aucie Skoda Octavia ( a widze tutaj 2 specow ) to bardzo prosze o kontakt. ( mam mozliwosc zakupu kpl climatronica z 1,8 T, posiadam 1.9 TDI i wiem, ze musze dokupic tylko i wylacznie wiazke klimy w silniku + mocowanie silnika inne do tych gratow. )

Zalezy mi czasie. Prosze o oferty z robocizna, bo nie usmiecha mi sie placic ogromnych kwot, jakie licza sobie zaklady.

gg : 1684 754
mail : mihau.k@gmail.com

15

witam   
ja również mam skodę 1.9 tdi  i też bym chciał zzałożyć klime  ,auto mam od nowości i już zostaje  u mnie  do końca więc  koledzy  kto  by to zrobił i za ile , jestem z Grodziska Mazowieckiego

16

Dzień dobry! Szukam fachowca, który bez problemu zamontuje klimatyzację w Oplu Astrze F. Na razie auto jest remontowane więc było by to na wiosnę - kwiecień. Mam zebrane praktycznie wszystkie elementy oryginalnej klimy - cały panel nadmuchów z nagrzewnicą, sprężarkę, łapę pod silnik, rurki, chłodnicę klimy ze skraplaczem, wentylator klimy, panel sterowania. W trakcie remontu zostanie wymieniony pas przedni na wersję z klimą (z miejscem na wentylator). Również chłodnica silnika zostanie wymieniona na taką od wersji z klimą. Niestety jestem tępy z elektryki i mam torsje na widok lutownicy smile Postaram się, jeśli będzie taka potrzeba, zdobyć całą wiązkę od Astry wyposażonej w klimę - skrzynkę bezpieczników i całą resztą.   
Potrzebuję więc fachowca, który zrobi to na tip top. Sprawdzi szczelność, odgrzybi etc. Klima zwykła, manualna. Fachowca, który ma dostęp do wszystkiego co może brakować (przekaźniki, elementy mechaniczne etc.). I to fachowca z małopolski ew. blisko położonych miast ościennych województw. Jest ktoś taki? Może Państwo znają kogoś? Sprawdzonego, pewnego, w miarę taniego, ale przede wszystkim pewnego, nie jakiegoś osobnika, który uważa, że jeśli auto ma w dowodzie 1992 to jest stare i można zrobić byle jak. Obiektem jest, jak wspomniałem, Astra F 1.8 Irmscher z 1992 r., sedan, silnik C18xe. Remontuję to autko dla siebie i musi być niedługo w stanie salon+ smile
Wiem, że są to tak proste auta, że jeśli ktos potrafi zamontować klimę w Octavi to w Astrze zrobi to z zamkniętymi oczyma ale wolę by ich nie zamykał smile

17

Bla, bla, bla...

Admin:
Twój post nic nie wnosi, następne podobne będą kasowane.

18

H....to ciebie obchodzi pytanie to ..proszę o opinie ..