1

Odp: Jak szukać klienta?

Witam.

Pytanie na pozór nieco naiwne... ale...
Jako że jestem początkującym szczawikiem w prowadzeniu własnej działalności, chciałbym zasięgnąć porady starszych smile

Prowadzę we Wrocławiu 3-osobową firmę zajmującą się montażem, serwisem klim, agregatów itp - no wiadomo co i jak - branża chłodnictwo i klimatyzacja. Do tej pory naszym źródłem pozyskiwania klientów był głównie internet.

Chciałbym się dowiedzieć jakie macie doświadczenia z "bezpośrednim" reklamowaniem się. Czy opłaca się np. biegać w niedzielę po domkach jednorodzinnych i roznosić ulotki do skrzynek. Czy warto objechać osobiście wszystkie możliwe sklepy, punkty usługowe itp w mieście i pogadać o klimie?

Ogólnie proszę o jakieś sprawdzone pomysły.

2

Dużo się modlić, w niedzielę do kościoła, dać na mszę za ładną pogodę w tym roku. I koniecznie powiesić żyda nad drzwiami.

forum.klimatyzacja.pl

3

Reklama dźwignią handlu !!!!

4

Witam

Słyszałem jeszcze że warto dobrze swoją robotę wykonywać, ponoć jedni klienci potrafią polecić innym. Ale to może być legenda. Ja powiesiłem żyda nad drzwiami i powiem Wam że się trochę ruszyło.

Pozdrawiam big_smile

5

Myślę, że jest to pytanie na forum biznesowe a nie klimatyzacyjne....

6

stefanbud napisał/a:

Witam

Słyszałem jeszcze że warto dobrze swoją robotę wykonywać, ponoć jedni klienci potrafią polecić innym. Ale to może być legenda. Ja powiesiłem żyda nad drzwiami i powiem Wam że się trochę ruszyło.

Pozdrawiam big_smile

Tu jest klucz do sukcesu.Na etapie reklamowania się po mieszkaniach są wymieniacze okien i drrzwi.