51

Odp: Myjka Wysokociśnieniowa

To dwa ,,ślepaki'' nie dysze  smile

52

Korki z odpustu - starsi pamiętają big_smile

forum.klimatyzacja.pl

53

Jako starszy dobrze pamiętam jak mi kilka ,,oskórowanych"  w kieszeni odpaliło.  yikes

54

MariOo napisał/a:

Znalazłem idealny pistolet z dwoma dyszami cool

Nawet nie trzeba mieć pozwolenia na używanie tej broni. wink .Wystarczy tylko 18lat

BLOKADA ROBOTÓW INTERNETOWYCH.
ile to jest 2+3

55

kiedyś Star pełen korków eksplodował w środku Kwidzyna i zabawa z korkowcami się skończyła .

56

barbie napisał/a:

kiedyś Star pełen korków eksplodował w środku Kwidzyna i zabawa z korkowcami się skończyła .

Pewnie jechał  pod sejm... A myślałem że wypełniony  pod sufit BWP  saletrą to nowożytny pomysł ...

57

Pewnie jechał i dłubał te korki. Tylko z odłubanymi była zabawa przednia. I te wiecznie sine paznokcie big_smile Ale dziewuchy na takich leciały. Wyobraźcie sobie co by było wtedy gdybyśmy mieli petardy takie jak dziś big_smile Powiem szczerze że wolałem odstrzeliwać asfalt przy pomocy bolca do betonowych ścian i siarki z zapałek big_smile

58

Petardy były ale własnej roboty np.szczelnie oklejone  grubo taśmą przejrzystą pudełko zapałek a w środku oddarta zaryska na przeciw zapałek.Puszka po farbie z dziurka w dnie a w środku karbit.No i takie extreme  dwie śruby skręcone nakrętką a pomiędzy nimi zaryska i siarka.To już groziło śmiercią lub trwałym kalectwem.Dziś jest afera jak balon pęknie ... smile

59

Przypomniałeś mi kilka zapomnianych "petard" my jeszcze bawiliśmy się saletrą z cukrem w korku od wódki. Leciała nawet na 10m w górę big_smile

60

I to wasze pokolenie od kilkunastu lat rządzi tym krajem, do dziś mają głupie pomysły big_smile

61

kiedyś w połowie lat 60 rzuciłem petardą ,człowiek który przechodził obok padł na ziemię i nakrył się łopatą-to było 20 lat po wojnie .

62

Oh jakby nie UE i jej poronione pomysły o niepalących się zapałkach nie jedna bomba z dwóch śrub i nakrętki pierdolnęłaby na wiejskiej tongue Pokolenie pokemonów będzie szukało Apki na smartfona która pomoże w zwalczaniu ciapatych.

Amfan napisał/a:
byniom napisał/a:

Jak dopasowałeś ten pistolet ? Ten z zestawu ma mnieszą końcówkę

Ano tak

Witam

A ja tak:
https://lh3.googleusercontent.com/Wm0hqE_pWwUcBPJpTraM-Hs4BnOsg-Q3QddybhRLGDYTOnI_AQt5QvGqm7Mboq3a0quNJ8h7uOqNamttkOK4NPsgxJnyOcmNqEw9Et9GRzWM95mmg7d6h0WXdY4OylvfDSDly2uxaIH9mFYobpuRubdOHViU3BDOPekARoc5FvmKimlKyDobbcKQ5bz-ZH-HZ3b72i1B74MTOQQ0kOj42I2SDLuDvbZG5RNDwNSsgQLTdbs0GbtuUteDtHFme72JVT6m6nFDDNSh-DYmH0QjmgXaJf2-7_6IClHV-_2oYRwnHrzNTY292d3l1rK2jq5UWBhtfDVhB7uZstinNiqJ6ktWm-GAdTf1yL_yIJLTzzm89u07VCE8KmW5JzQ_OqAAf8BBdcu_rEtH0Oi1u90yn08zA1eRcl5_cdW9AMRd5BCmHg4Hi3p8q_NwLfE4u-s1Vne4zzZ_NTAqEzaIRC01jqYvdyZtO4X6AftZbK-tmjn526nr1dGBnJPSg-U_bPYCcxB7jQ010T14XyOaYcS_e97wzdJd5fbmQr4a47akEUYHPkBYYU2Q1mkyS5VBhV9FTtqfukScMAfnpQwklLTe8uCn_CKGqMwlcowVScI=w1412-h794-no

A tu krótkie filmiki z dyszą do czyszczenia i do spłukiwania: https://www.youtube.com/channel/UCuNYm1 … MZv_St2wxQ

Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Fujitsu Szczecin (2018-05-01 23:32:34)

Wszyscy, wszystko wiedzieli... a mój fotoblog?

64

Przy zakupie takiej myjki pojawia się dylemat jaką wybrać? Czy ma to być myjka z podgrzewaczem wody czy bez? Dodam, że zalet podgrzewacza chyba nikomu nie trzeba przedstawiać.
Odsyłam jeszcze do specyfikacji wybranych modeli. Dostępne są [reklama].

Ostatnio edytowany przez kroms (2018-05-28 11:54:17)

65

Sam ostatnio kupowałem taką myjkę do elewacji domu. Jeśli kupujemy myjkę ciśnieniową głównie z myślą o myciu elewacji, to powinniśmy rozglądnąć się za modelem, który oferuje możliwość wygodnej regulacji ciśnienia wody podczas mycia. Elewacja jest bowiem zróżnicowana ? do mycia ścian możemy używać maksymalnego ciśnienia, jednak gdy strumień wody zaczyna zbliżać się do okien lub innych wrażliwych elementów, należy zmniejszyć jego ciśnienie, by ich nie zniszczyć.