1

Temat: Jednostki Mitsubishi MXZ-8A140VA, MXZ-8B140VA

Czy może ktoś się orientuje w temacie różnic między tymi jednostkami i obsługiwanych jednostek wewnętrznych? Dokumentacje techniczne nic interesującego nie mówią, a polskie przedstawicielstwo firmy nie jest w stanie udzielić żadnych sensownych informacji.

Konkretnie chodzi mi o to, że jak wiadomo model A jest starszy, B nowszy. W dokumentacji modelu B jest opisanych więcej kompatybilnych jedn. wew. np MSZ-EF, których nie ma w instrukcjach serwisowych modelu A. Natomiast w dokumentacji jedn. wew. serii MSZ-EF jest napisana raz, kompatybilność z jednostkami MXZ, bez rozróżnienia modeli a raz modele B. Szukam informacji praktycznej, czy jednostki MSZ-EF pracują z modelem A czy nie? Rozsądnie myśląc, w dokumentacji serwisowej modelu A nie ma o nich wzmianki, bo to urządzenie z 2010r i zwyczajnie wówczas nie ich nie było. To samo z rozdzielaczami PAC-AK, modele 50/51/52/31/32. Podawane są czasem 50/51/31 do modeli A a 52/31/32 do modelu B a czasem nie ma rozróżnienia modeli.

Byłoby miło nie strzelać w ciemno i nie eksperymentować na własnym portfelu. Będę wdzięczny za każde naprowadzenie na potwierdzone informacje o kompatybilności.

2

Odp: Jednostki Mitsubishi MXZ-8A140VA, MXZ-8B140VA

Kup jednostki kompatybilne według daty produkcji

forum.klimatyzacja.pl