Temat: Problem z polaczeniem WiFi LOMO LUXURY

WItam

Miał ktoś może problem z polaczeniem przez aplikacje WiFi GREE Lomo Luxury?
Siedziałem dzisiaj prawie 2 godziny z klientem i mimo tego ze klimatyzator widac w sieci WiFi to przez sieć 2,4Ghz ani 5Ghz nie moze się polaczyć z aplikacją na telefon.
Testowane na Android i iOS..

2

Odp: Problem z polaczeniem WiFi LOMO LUXURY

ja nie maiłem żadnego problemu z podłączeniem robiłeś wszystko tak jak pisze w instrukcji ???

forum.klimatyzacja.pl

3

Tak, ja robilem wg instrukcji na iOS a druga osoba na Androidzie i nic... Chyba musze połączyć sie przez inna sieć WiFi i ewentualnie moduł Wifi klimy wymienic.

4

Mam tez lomo luxury. Przysiadlem jednego popołudnia do tego tematu. Po kilku piwach stwierdziłem ze nie dam rady. Proba na andku. Udalo mi się tylko bezpośrednio polaczyc tablet z urządzeniem. Nie dalem rady przez wifi. Napisz jak osiągniesz cel

5

Ja będę miał na dniach w/w spróbuje z iOS zobaczymy co z tego wyjdzie...

6

Ja wymieniem moduł WiFi i zadzialalo... Trzeba pamietac zeby WIfi nie bylo 5Ghz tylko 2,4 i przy laczeniu najpierw polaczyc telefon z klima a pozniej dopiero w programie jest prośba zeby się przelaczyc na WiFi i wszystko dziala:) dziala na androidzie i iOS

7

Wystarczy kliknąć mode + wifi na pilocie dla restartu AP  podczas wyszukiwania urządzenia w aplikacji i działa poprawnie od razu łączy, aplikacja ściągnięta ze strony producenta z kodu QR.

8

Czy działa u Was sterowanie smartfonem na androidzie poprzez chmurę ? U mnie lokalnie wszystko hula fajnie ale tylko raz udało mi się połączyć będąc poza domem.

9

Cześć,
działa wam jeszcze sterowanie przez apkę? Ja poległem, mam 2 urządzenia, żadnego z nich żadna aplikacja nie może znaleźć (próbowałem przez Gree+, GreeSmart i WIFI SMart). Co ciekawe, po podłączeniu przez Gree+ klimatyzator mogę pingować z routera...
Będę wdzięczny za sugestie.