1

Temat: Jaki klimatyzator wybrać?

Potrzebuję zainstalowac w mieszkaniu 76m2 klimatyzator.  Zależy mi zeby byla to 1 jednostka w salonie. Wydaje mi się,  że 5kw powinno wystarczyć.  Zależy mi na sprzęcie z wifi, energooszczędnym,  z dobrymi filtrami oraz dobrej jakości.  Po przeczytaniu wielu opinii na forach zastanawiam.sie nad mitsubishi, panasonic , samsung. Mam jednak problem z wyborem.modelu. nie chcę przepłacać za coś co będzie zbędne przeciętnemu uzytkownikowi. Jakie modele polecacie? Najchętniej chcialabym sie zamknąć w kwocie 6tys.
Z góry dziękuję za pomoc.

2

Odp: Jaki klimatyzator wybrać?

Ja sam stałem niedawno przed tym problemem. Miałem montować klimatyzację w Rzeszowie w firmie, ale nie wiedziałem na co się zdecydować. Skorzystałem z usług tej firmy [reklama] Doradzili, pomogli w montażu. Całość działa bez zarzutu wink

forum.klimatyzacja.pl

3

musisz wybrać coś oferowanego przez firmę, która będzie montować urządzenie. Każda firma ma autoryzację na parę marek i to ona zapewnia gwarancję, więc stara się zaproponować Ci coś bezproblemowego, bo nic tak nie wkurza instalatora, jak reklamacja w trakcie sezonu, gdzie do zakładania jest multum urządzeń, a zajmowanie się reklamacją to ewidentna strata finansowa. Wybierz sobie jakąś, lub jakieś firmy montażowe i dowiedz się co proponują.

4

Gree Amber Prestige spelni twoje oczekiwania