1

Temat: Zapytanie o odprowadzenie skroplin

Witam wszystkich, zwracam się głównie do firm lub instalatorów działających na terenie całej Polski. Czy macie jakiegoś sprawdzonego dostawcę bądź hurtownie instalacyjną która posiada rury PVC-C w dobrych cenach.

2

Odp: Zapytanie o odprowadzenie skroplin

Jeżeli chodzi o spity itp.to castorama/Leroy merlin rurki w cenie 6,90 za 3mb fi22 kolanka itp to groszowe sprawy. Taniej jak na razie nie widziałem nigdzie.

forum.klimatyzacja.pl

Witam

No właśnie ja bym się zastanowił skąd i jaką rurę kupować. Miałem ostatnio nie miłe doświadczenia z rurą Nibco podobną. Mam pod domem Leroya i brałem od nich ale zauważyłem poza niemiłym doświadczeniem, (kupione było mniej rury a po instalacji wyszło więcej) że ta rura sprzedawana u nich w czasie cięcia nożycami zniekształca się i ciężko wcisnąć kształtkę na cięty odcinek. Korzystam nieraz z Onninema. Orginalne Nibco kosztuje tam 8,83zł za sztangę 3m 1/2(20) PN 15 o grubości ścianki 1,7mm, myślę że, patrząc na, te co podajcie ceny z Leroy i Casto warto zamówić większą ilość i mieć pod ręką.

https://lh3.googleusercontent.com/pR7eBQr3WKiobl6GqBfavR91F1xYBIMqasPqmrHR0z3Z09w63jo4HczXA96AHoTxI_L0pibP8iqjnbBYgJCfaInihMu2WGmig5DkyuqR6rsZeVashe4XaG8jvVzAgkRXhEkUJcpnWTOw18Ax6q2v4KvD5GMLRdtVcVReIVn6F_LlFQ8SMK5WfU6omEvyAVRxEZGuNU5t1cTDS3G-mKMd9yRyBftylGo2_1Hlnm50u9VuVy3tlNkzSFICfKc6TdLuMUTWDG8UCg_ctKepVtVvTVYb5AImGkNjK8RKCwdsDc-lSvSABnh2uFP5lp1B0SaMZ373XtCPmdnu9MwveSSJb7lUWKzDSllFCN8avrzWwRkaFoftApEzx4Xmlu4rDjjJ1av9UJ9lWm5pZl1_AoJfxkhqi9-cG_T2fpwIgv3J_uhHuwELYi1A2ldy5YWBBelUnlmtz_Olq2tg0MUqngPZVzXxNnGX9PGlBBeDsN2vunTnwPMi9UWmXZrgGieNQ6mFwRyqL46qLolF0gxGe3Rp5U3FAOKwEaWLFw8oLu8REcTw5eO3MHeEfgIwNYFv1q0gT7JJBivk3t0McxhCKT0cHh75BCWk0AxEi7R8EQomjBTop8Y8c9J9uPo-U7dl6QNIUGTSKIMV8nkztWYwgTMKCE0ZnFHtJxU_qUc=w718-h404-no

Pozdrawiam

Wszyscy, wszystko wiedzieli... a mój fotoblog?

4

Ja myślę że mocowanie rury tylko na początku i na końcu (tak jak na zdjęciu) zawsze się skończy obwieszeniem.

5

tworzywo sztuczne 10 krotnie wydłuża się w porównaniu z metalem ,młodzi chłopcy nie chcą się uczyć w szkole technologi ,materiałoznawstwa itp .

6

Czy ktoś zna może jakieś fajny sklep, gdzie można kupić różne gadżety i akcesoria w okolicach Rzeszowa? W samym mieście jest  [reklama] a ja szukam czegoś na wzór, tylko bardziej na obrzeżach, albo nawet dalszych okolicach? Ktoś się orientuje i mógłby coś polecić? Będę wdzięczna smile