1

Temat: Marka SEVRA opinie/doświadczenia

Witam wszystkich,

Jestem na etapie wyboru klimatyzacji ( mieszkanie, salon 35 m2).  Dostałem ofertę na  :

SEVRA Elegance SEV-12JK  3,5 kw

Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tą marką?, czy może któryś z instalatorów montuje tą markę i może się wypowiedzieć czy warto?


Pozdrawiam.

2

Odp: Marka SEVRA opinie/doświadczenia

tą markę niedawno wprowadziła Wienkra, jak odebrano jej przedstawicielstwo Gree, z tego co wiem to jest klon AUX, więc klasa economy, no i sprzęt nie sprawdzony na naszym rynku. Dużo się nie dowiesz.

forum.klimatyzacja.pl

3

Odp: Marka SEVRA opinie/doświadczenia

Więcej informacji na temat klimatyzatorów Sevra można przeczytać tutaj https://www.klimatyzacja.pl/klimatyzacj … rki-sevra. Tutaj jest opisany Rac Elegance https://www.klimatyzacja.pl/klimatyzacj … c-elegance. Szczegóły w Firmie Wienkra.

4

Odp: Marka SEVRA opinie/doświadczenia

Witam,

Ja jestem od trzech dni posiadaczem SEVRY Comfort 3.5KW i proponował bym zastanowić się nad tą wersją bo parametry porównywalne a katalogowo tańsza o 550zł. Jedyne co do mnie przemawia na korzyść Eleganc to matowa obudowa bo w mojej niestety jest mocno błyszcząca. Na szczęście jest biała bo ponoć u innych producentów zdarzają się w odcieniu ecrue sad

5

Odp: Marka SEVRA opinie/doświadczenia

mcgron napisał/a:

Jedyne co do mnie przemawia na korzyść Eleganc to matowa obudowa bo w mojej niestety jest mocno błyszcząca

P400!

6

Odp: Marka SEVRA opinie/doświadczenia

Witam,
Sevra jak ktoś na forum trafnie stwierdził jest klonem AUX i ponoć wiąże się to z problemami?
To że jest to AUX stwierdziłem korzystając z aplikacji MI PILOT która bezbłędnie rozpoznała klimatyzację jako AUX. Niestety nie udało mi się ustanowić połączenia wi fi w dedykowanej aplikacji,może ktoś podpowie w czym jest problem.
Pozdrawiam
Maciej