1

Temat: LG dual cool AP12RT z filtrem? Czy konkurencja...

Witam,
Potrzebuję dobrego, cichego urządzenia do schodzenia salonu połączonego z kuchnią ok. 35m2 w mieszkaniu (Wrocław, czyli ciepło). Nie ukrywam,  że mając

2

Odp: LG dual cool AP12RT z filtrem? Czy konkurencja...

Witam ponownie, coś ucięło poprzednią wiadomość więc dopisuję...
Potrzebuję dobrego, cichego urządzenia do schłodzenia salonu połączonego z kuchnią ok. 35m2 w mieszkaniu (Wrocław, czyli ciepło). Zależy mi na urządzeniu  wydajnym, przy okazji energooszczędnym oraz cichym co niekoniecznie wskazują dB w tabelkach (odczuwalny hałas to czasem inna bajka i bardziej tutaj ufam ludziom, którzy obcują z tym sprzętem i mogą coś napisać).  Przy okazji z dobrym filtrem PM2.5 - ponieważ to nowość mam tu spore obawy czy warto to łączyć czy kupić dedykowane urządzenie.
Wstępnie wybrałem LG dual cool, Haier Jade plus i Samsung Wind Free. Co polecacie i przy okazji w jakiej firmie najlepiej z Wrocławia lub okolic.
Z góry dziękuje za pomoc,
Maciek

forum.klimatyzacja.pl

3

Odp: LG dual cool AP12RT z filtrem? Czy konkurencja...

o filrach zapomnij. To bajer. A jak Wrocław, to zainteresuj się Vesser-em - Vidicon, lub Airwell-lem - Hydropol. Filtr PM2.5 musisz sobie kupić, dobry w cenie klimatyzatora. Chyba, że chcesz mieć łatkę na filtrach, lub parowniku wielkości pudełka zapałek, przez coś takiego powietrze nawet nie ma szans przelecieć, ale patrząc w katalog poprawi Ci to samopoczucie. Funkcja placebo też działa, sprawdzono.