Temat: Służę pomocą w sprawie klimatyzacji samochodowej

Witam wszystkich .Pewnie mnie znacie ale dopiero dzisiaj dowiedziałem się o istnieniu tego forum więc  w sprawie klimatyzacji samochodowych służę pomocą.  Pozdrawiam was ja czyli Dora

2

Odp: Służę pomocą w sprawie klimatyzacji samochodowej

Czołem.

forum.klimatyzacja.pl

3

Hejka

4

WARSZTAT DORY napisał/a:

Witam wszystkich .Pewnie mnie znacie ale dopiero dzisiaj dowiedziałem się o istnieniu tego forum więc  w sprawie klimatyzacji samochodowych służę pomocą.  Pozdrawiam was ja czyli Dora

Zapytam może już był taki przypadek. Pacjent renault trafic 2017 - zarzuca lodem parownik aż do zablokowania przepływu powietrza, rurka gazowa cała zaszroniona, wentylatory pracują cały czas.

Nie mierzyłem ciśnień, ani nie odsysalem gazu do zważenia

Pytam teoretycznie smile

5

Norbson napisał/a:
WARSZTAT DORY napisał/a:

Zapytam może już był taki przypadek. Pacjent renault trafic 2017 - zarzuca lodem parownik aż do zablokowania przepływu powietrza, rurka gazowa cała zaszroniona, wentylatory pracują cały czas.

Nie mierzyłem ciśnień, ani nie odsysalem gazu do zważenia

Pytam teoretycznie smile

Zbyt mały przepływ gazu w którymś miejscu...

Ostatnio edytowany przez szronik (2021-07-26 11:10:26)

6

Trzeba lecieć po rurkach,które ciepłe a które zimne.Tam gdzie jest nieprawidłowa temperatura jest zator.zazwyczaj na Filtrze osuszaczu.