Temat: Zestaw 3 split + mało miejsca bo skosy

Chciałbym zamontować klimatyzację w 3 pokojach  na 1 piętrze domu
Niestety jedynie miejsca są nad drzwiami szer do do 100mm wysokosć jedynie 35mm
Co możecie polecic niewielkiego. Warunek żony musi był ładne smile
Czyli raczej nowsze modele
2 pokoje ok 15-20mm 3 pokój okolo 25mm

Ostatnio edytowany przez BeHeMoT (2021-09-17 09:12:22)

Odp: Zestaw 3 split + mało miejsca bo skosy

Coś Ci sie jednostki miary pokopały. Bez problemu dostaniesz urzadzenia ponizej 80cm szerokosci. Wysokosc urzadzen zaczyna sie od 25cm i takie musisz wziac zeby do sufitu nie zrobilo sie 5cm... Oblukaj np Rotenso Roni albo Gree pular.
Wyglad sprawa wzgledna wg mnie obydwa sa ok Roni ma delikatny zloty pasek na gornej krawedzi, wbrew pozorom nie rzuca sie w oczy i nie jest to jakos tandetne. Pular moze sie wtopic w otoczenie jest plaski i ma matową obudowę

Ostatnio edytowany przez Tytanowy Janusz (2021-09-17 00:08:59)

forum.klimatyzacja.pl

3

Tytanowy Janusz napisał/a:

Coś Ci sie jednostki miary pokopały. Bez problemu dostaniesz urzadzenia ponizej 80cm szerokosci. Wysokosc urzadzen zaczyna sie od 25cm i takie musisz wziac zeby do sufitu nie zrobilo sie 5cm... Oblukaj np Rotenso Roni albo Gree pular.
Wyglad sprawa wzgledna wg mnie obydwa sa ok Roni ma delikatny zloty pasek na gornej krawedzi, wbrew pozorom nie rzuca sie w oczy i nie jest to jakos tandetne. Pular moze sie wtopic w otoczenie jest plaski i ma matową obudowę

Dziękuję juz poprawione smile
Patrze tez na te splity i zaraz cos wybiore
A ten GRee Pular może pracować w systemie split 3 plus 1 jedn zewnętrzna?

Ostatnio edytowany przez BeHeMoT (2021-09-17 09:18:55)

4

Ok już wiem ze pular czy roni ze beda współpracować w  splicie
Mam do wyboru
Gree Lomo Luxury Plus
Aux Freedom
Aux j- smart
Jakies przemyslenia na ich temat? Czy kierować sie własna estetyką. Modele podobne i ceny zbliżone

Ciekawa poprawa na milimetry... ????
Nie wiem co masz na mysli "wspolpraca w splicie". Wszystkie te klimy to sa urzadzenia split, ale nie wszystkie nadaja sie do multisplit.
Ty chcesz miec 3 niezalezne urzadzenia z osobnymi jednostkami zewnetrznymi?
Jak juz pisalem zwroc uwage na wymiary bo niektore maja prawie 30cm celuj w te co maja blisko 25 to i tak juz ciasno... Przy 30cm instalator nie bedzi mial mozliwosci uniesc urzadzenia na wieszaku.
Lomo lux plus chyba najwiecej oferuje freedom jest najtańszy i u mnie roznica w cenie by siegala ok 500brutto
Wybor masz ograniczony dobrze jak zrobisz go swiadomie, ale ostatecznie to i tak decyzja instalatora na co przystaje, w koncu to on pozniej to serwisuje.

Ostatnio edytowany przez Tytanowy Janusz (2021-09-17 12:50:18)