1

Odp: Termo Klima Sp.zo.o

potrzebny serwisant klimatyzacji .cały etat  1500-1700 netto.  e.borek@termoklima.pl   Warszawa ! .

2

barbie napisał/a:

potrzebny serwisant klimatyzacji .cały etat  1500-1700 netto.  e.borek@termoklima.pl   Warszawa ! .

To na mieszkanie.A gdzie reszta.

forum.klimatyzacja.pl

3

barbie czy stawka się Tobie czasem nie pomyliła? 1700 to pomocnik montera bierze a serwisant smile?? Pzdr czy Ty czasem pracujesz w TermoKlimie??

Ostatnio edytowany przez tommatiz (2010-04-23 16:26:41)

4

przepisałem ogłoszenie z pokrewnego portalu .słyszałem że za 2000  w Warszawie nie chce pracować sprzątaczka ? .

5

tommatiz napisał/a:

barbie czy stawka się Tobie czasem nie pomyliła? 1700 to pomocnik montera bierze a serwisant smile?? Pzdr czy Ty czasem pracujesz w TermoKlimie??

Nie, barbie pracuje w Gdyni ale też w firmie zajmującej się głównie lg. Zgadłem serwisancie? big_smile

6

No nie wstydź się, już nie będę Cię dalej opisywał ale powiedz, że z Gdyni:D
Pozdrawiam smile

7

LG  się nie psują ,ja zajmuje się naprawami ,najczęściej lad zamrażarek i innych urządzeń chłodniczych .

8

Wysłałem Ci email. Jak coś to odpisz to pogadamy. smile

9

barbie napisał/a:

LG  się nie psują ,ja zajmuje się naprawami ,najczęściej lad zamrażarek i innych urządzeń chłodniczych .

A mój telefon naprawisz?LG się niepsuje.

10

LG to jest spółka spółek--telefony i telewizory produkują zupełnie inne fabryki .nic co nie jest nokią nie jest komórką .

11

barbie napisał/a:

LG to jest spółka spółek--telefony i telewizory produkują zupełnie inne fabryki .nic co nie jest nokią nie jest komórką .

barbie OK OK OK OK to za komórkę. Albo nokia albo nic. Pzdr