26

Odp: Średnia przeglądów- statystyka

Jedni udają, że płacą - drudzy udają, że pracują.

Jeżdżąc w terenie to można zrobić do 4-5 przeglądów, jeśli wszystko gra. A jak coś jest dodatkowo do większego zrobienia/czyszczenia to np 2-3. Przy VRV to chyba udało nam się max 15 jw. zrobić.  A nieraz człowiek czeka X czasu bo nie ma kluczy do pomieszczenia albo na dach, a tam trzeba zrobić przegląd.
Średnią więc ustawiłbym nawet na 5szt, ale mediana to na 3 :-)

Aha, pytanie do autora wątku: jak mam zlecenie na dwa przeglądy danego dnia, to jak to liczyć do Twoich badań?  cool

Kiedy wszystko inne zawiedzie - przeczytaj instrukcję.

27

Odp: Średnia przeglądów- statystyka

Shitashii napisał/a:

Jedni udają, że płacą - drudzy udają, że pracują.

Jeżdżąc w terenie to można zrobić do 4-5 przeglądów, jeśli wszystko gra. A jak coś jest dodatkowo do większego zrobienia/czyszczenia to np 2-3. Przy VRV to chyba udało nam się max 15 jw. zrobić.  A nieraz człowiek czeka X czasu bo nie ma kluczy do pomieszczenia albo na dach, a tam trzeba zrobić przegląd.
Średnią więc ustawiłbym nawet na 5szt, ale mediana to na 3 :-)

Aha, pytanie do autora wątku: jak mam zlecenie na dwa przeglądy danego dnia, to jak to liczyć do Twoich badań?  cool

Witam. Jak masz dwa urządzenia na dzień to dwa. Ja to sobie przeliczam na statystykę na cały rok gdzie tego dnia zrobisz dwa a innego 6. Dzięki Panowie. Widzę że podobnie myślimy i odbieramy przeglądy jako średnią czyli wliczając dojazd, zanieczyszczenie jednostek czy tak jak  napisałeś, udostępnienie pomieszczenia czy wejście na dach. A różnie z tym bywa i nieraz się siedzi pod lokalem 2h bo klient zapomniał przyjechać smile. Dzięki wszystkim

forum.klimatyzacja.pl