Temat: Praca, doradca techniczno-handlowy (mazowieckie lub śląskie) HVAC

Witam serdecznie forumowiczów,

Reprezentuję firmę doradztwa personalnego. Pracuję aktualnie nad interesującym projektem rekrutacyjnym na stanowisko Doradcy Techniczno-Handlowego [dwa stanowiska wg obszaru działania: Warszawa oraz Katowice/Kraków].

Jest to projekt szczególny - we wrześniu tego roku firma rozpoczyna współpracę z jednym z wiodących na rynku europejskim producentów agregatów wody lodowej. W związku z wyzwaniem, jakim jest wejście na polski rynek z nową grupą produktów w roli generalnego dystrybutora, poszukujemy osoby, która poprzez nawiązywanie nowych kontaktów, budowanie relacji z klientami oraz aktywną sprzedaż rozwiązań, będzie bezpośrednio uczestniczyć w rozwijaniu biznesu. Nieocenionym byłoby wcześniejsze doświadczenie w sprzedaży, znajomość branży i specyfiki produktów oraz wysoko rozwinięta orientacja na cel.

Co oferujemy? Pracę w dynamicznym środowisku, umowę o pracę,  atrakcyjny system prowizyjny, wczasy 'pod gruszą'. Ponadto wszystkie niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop.

Jeśli na tym etapie oferta 'wygląda' interesująco, zachęcam do przesłania danych kontaktowych (najlepiej numer telefonu) lub aktualnego CV. Chętnie zadzwonię i przekażę więcej szczegółów.

Serdecznie pozdrawiam, i mam nadzieję - do usłyszenia!  wink

Paweł Wojewoda

e-mail: pawel.wojewoda@people.com.pl

forum.klimatyzacja.pl