Forum Klimatyzacja
Pompa próżniowa - wybór - Wersja do druku

+- Forum Klimatyzacja (https://forum.klimatyzacja.pl)
+-- Dział: Klimatyzacja.pl (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Hyde Park (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Pompa próżniowa - wybór (/showthread.php?tid=10139)



Pompa próżniowa - wybór - kroms - 2017-03-03

Będe montować klimatyzatory split ,chcę kupić pompę próżniową .Za rozsądna cene. Pytanie jaką?


Pompa próżniowa - wybór - DBKlima - 2017-03-03

Pompa próżniowa CPS


Pompa próżniowa - wybór - coolmaker1 - 2017-03-03

.....po co rybie ręcznik ?


Pompa próżniowa - wybór - januszk - 2017-03-06

Jest trochę tego. Możesz zainwestować w takie pompy jakie zaproponował kolega wyżej.
Od siebie dorzucę jeszcze Value lub Rothenberger


Pompa próżniowa - wybór - barbie - 2017-03-06

do splitów im mniejsza tym lepsza .


Pompa próżniowa - wybór - DBKlima - 2017-03-06

barbie napisał(a):do splitów im mniejsza tym lepsza .
Masz pomocnika niech się nie nudzi ...niech nosi ... albo wiedza albo ciężar Big Grin


Pompa próżniowa - wybór - Amfan - 2017-03-06

Używa ktoś może vtb 5a taki zestaw w skrzynce od value . Prośba o opinię na temat jakości i użyteczności tego zestawiku. Od jakiegoś czasu robimy przymiarkę co by to kupić.


Pompa próżniowa - wybór - Amfan - 2017-03-06

Dlaczego ciągle muszę odpowiadać zanim dodam komentarze. Ile to jest 2+3. Przecież nie jestem robotem tylko robotnikiem.


Pompa próżniowa - wybór - Whisky - 2017-03-06

Amfan napisał(a):Dlaczego ciągle muszę odpowiadać zanim dodam komentarze. Ile to jest 2+3. Przecież nie jestem robotem tylko robotnikiem.

A masz też tak że gdy się rozpiszesz to nie wiadomo dlaczego polowe tekstu braknie?


Pompa próżniowa - wybór - Bolas - 2017-03-06

Ja mam tą pompkę i zegary ale używam elektronicznego bloku z Rothenbergera z lenistwa i kilku innych funkcji Big Grin Pompka daje radę.


Pompa próżniowa - wybór - Amfan - 2017-03-07

Whisky napisał(a):
Amfan napisał(a):Dlaczego ciągle muszę odpowiadać zanim dodam komentarze. Ile to jest 2+3. Przecież nie jestem robotem tylko robotnikiem.

A masz też tak że gdy się rozpiszesz to nie wiadomo dlaczego polowe tekstu braknie?

Mam podobnie jak ty, ale odkryłem ,że tekst się chowa za ta ramką w której się pisze. I wtedy pojawia się z prawej strony ten magiczny pasek do przewijania góra dół. Znowu mi się pojawiło ile to jest 2+3, przecież to już znam na pamięć.


Pompa próżniowa - wybór - obser - 2017-03-07

Niech tak będzie,nie szkodzi,byli tu tacy co taka zagadka by ich wyeliminowała.


Pompa próżniowa - wybór - pasażer - 2017-03-07

Taka pompa Value do splitów spokojnie wystarczy Smile


Pompa próżniowa - wybór - aras - 2017-03-08

Amfan napisał(a):Używa ktoś może vtb 5a taki zestaw w skrzynce od value . Prośba o opinię na temat jakości i użyteczności tego zestawiku. Od jakiegoś czasu robimy przymiarkę co by to kupić.

Używam value od 2 lat, złego słowa nie powiem, daje spokojnie radę. Smile


Pompa próżniowa - wybór - mg - 2017-03-08

barbie napisał(a):do splitów im mniejsza tym lepsza .

Może być strzykawka Smile


Pompa próżniowa - wybór - Bolas - 2017-03-09

Dojarka do krów też da radę Big Grin
MG - rozj..... mi system z rana dzięki za poprawę humora


Pompa próżniowa - wybór - MarioO - 2017-03-09

U nas na skraju lasu przy DK stoją pompy próżniowe po 50zł sztuka Big Grin


Pompa próżniowa - wybór - gadget - 2017-03-09

Ale czy te pompy maja książeczkę sanepidu? Bo chyba nie można robić próżni bez tego?


Pompa próżniowa - wybór - DBKlima - 2017-03-10

Mimo waszych przemyślanych sugestii Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue nadal polecam CPS model VPS6DE IP20 :lol:


Pompa próżniowa - wybór - MarioO - 2017-03-10

gadget napisał(a):Ale czy te pompy maja książeczkę sanepidu? Bo chyba nie można robić próżni bez tego?
Tego nie wiem Mam z nimi jedynie kontakt wzrokowy.


Pompa próżniowa - wybór - januszk - 2018-09-14

Z tego co wiem to nie jest wymagana książeczka sanepidu ale warto jest mieć z nimi kontakt. Tak aby nie mieć przypału w razie czego w przyszłości.

Najważniejszymi parametrami charakteryzującymi pompy próżniowe są: ciśnienie końcowe, szybkość pompowania oraz zależność tej szybkości od ciśnienia a także wydajność (zwykle podawana w m3 wypompowywanego gazu w jednostce czasu).
[reklama]