Forum Klimatyzacja
Propozycje tematów sond - Wersja do druku

+- Forum Klimatyzacja (https://forum.klimatyzacja.pl)
+-- Dział: Klimatyzacja.pl (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Hyde Park (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Propozycje tematów sond (/showthread.php?tid=6546)



Propozycje tematów sond - obserwator - 2012-08-30

Zapraszam wszystkich zainteresowanych do składania propozycji kolejnych sond.
Sondy, uznane przez redakcję za najciekawsze zostaną opublikowane, a pomysłodawcy otrzymają nagrody rzeczowe.


Propozycje tematów sond - chemiQ - 2012-08-30

Sonda na temat najlepszej aparatury pomiarowej Big Grin i proszę mnie nie banować. Już będę grzeczny. Tongue


Propozycje tematów sond - awax - 2012-08-30

Moja propozycja dotyczy tego ilu z forumowiczów utożsamia się z chłodnictwem i klimatyzacją oraz wiąże z tym zawodem plany na przyszłość??
Wydaje mi się,że przeważająca większość to po prostu użytkownicy sami usiłujący naprawić sprzęt lub przypadkowi serwisanci,którzy dzisiaj robią to ,a jutro nie wykluczają np.handlu pietruszką.


Propozycje tematów sond - klimatolog - 2012-08-30

Mi to w niczym nie przeszkadza.Albo odpowiadam albo nie.A w czym problem?awax podobnie jest na elektodzie pl.Uważam że jest to normalna rzecz.


Propozycje tematów sond - Fujitsu Szczecin - 2012-09-13

Witam

Myślę że fajna była by sonda na temat jakich manometrów używają forumowicze. Elektroniczne czy analogowe? I jaka jednak firma ma największe zaufanie co do jakości dokładności.

Pozdrawiam


Propozycje tematów sond - klimatolog - 2012-09-13

stefanbud napisał(a):Witam

Myślę że fajna była by sonda na temat jakich manometrów używają forumowicze. Elektroniczne czy analogowe? I jaka jednak firma ma największe zaufanie co do jakości dokładności.

Pozdrawiam
To mi przypomina sondaż dla saperów.Trój-nitro-rezorcynian ołowiu czy pentryt.?


Propozycje tematów sond - klimatolog - 2012-09-13

A co sądzicie o sądzie Co jest największą przyczyną złej interpretacji uszkodzenia przez serwisanta?Moje propozycje.
A- brak czasu
B-Nacisk pracodawcy
C-brak doświadczenia


Propozycje tematów sond - pfp76 - 2013-09-13

AWAX CZŁONEK KCIKNIK NAPISAŁ "Moja propozycja dotyczy tego ilu z forumowiczów utożsamia się z chłodnictwem i klimatyzacją oraz wiąże z tym zawodem plany na przyszłość??
Wydaje mi się,że przeważająca większość to po prostu użytkownicy sami usiłujący naprawić sprzęt lub przypadkowi serwisanci,którzy dzisiaj robią to ,a jutro nie wykluczają np.handlu pietruszką."

Moja sonda jest jednoosobowa i dotyczy AWAXA CZŁONKA kcichnik . Niech odpowie sobie na pytanie , czy jako użytkownik sześciu klimatyzowanych obiektów zasadne jest , że jako zupełny nie fachowiec jestem zarejestrowany na tym forum ? Naprawiać sam nie chcę , ale po zapłaceniu ok. 6 tys. złotych za przeczyszczenie odkurzaczem przewodów { na odcinku ok.2,5 m. } lubie z grubsza wiedzieć o co chodzi .
- co prawda nie na tyle , żeby zapisać sie do jego tajnego stowarzyszenia


Propozycje tematów sond - klimatolog - 2013-09-13

A może sonda dlaczego nie powinno się montować filtrów w poziomie?
1-Uderzenie cieczy a co za tym idzie pogorszenie funkcjonalności filtra?Te udary?A jaki montaż prawidłowy w pionie?A może prawidłowo ciecz z góry na dół?Dlaczego?


Propozycje tematów sond - DBKlima - 2014-10-15

Dawno nie odświeżany temat ...
W sezonie 2013/2014 najlepiej sprzedawały się klimatyzatory koncernów pochodzących z:
a) Japonii
b) Korei
c) Chin


Propozycje tematów sond - klimatolog - 2014-10-15

Wybieram odpowiedż d.ON-OFF z żelaznych zapasów.


Propozycje tematów sond - DBKlima - 2014-10-16

klimatolog napisał(a):Wybieram odpowiedż d.ON-OFF z żelaznych zapasów.
Nie znam koncernu/kraju Wink
Żelazne zapasy ? Po co ci one... To nie burbon nie nabierze z czasem wartości Tongue


Propozycje tematów sond - oalik - 2015-03-11

Dokładnie. Też to dla mnie dziwnie zabrzmiało.


Propozycje tematów sond - kanto - 2016-06-11

Panowie co z propozycjami ? Cisza ponad rok.
On off czy inverter Big Grin


RE: Propozycje tematów sond - Stokrotka - 2022-06-22

Może sonda na temat marek klimatyzatorów ?