Forum Klimatyzacja
po co naforum Klimatolog i Awax ? - Wersja do druku

+- Forum Klimatyzacja (https://forum.klimatyzacja.pl)
+-- Dział: Pozostałe (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Kosz (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Wątek: po co naforum Klimatolog i Awax ? (/showthread.php?tid=7223)

Strony: 1 2 3


po co naforum Klimatolog i Awax ? - barbie - 2013-06-15

moim zdaniem to są szkodniki ,które nie pomagają innym ,a robią na forum sztuczny tłok .


po co naforum Klimatolog i Awax ? - elektromechanik - 2013-06-15

barbie napisał(a):moim zdaniem to są szkodniki ,które nie pomagają innym ,a robią na forum sztuczny tłok .

Już Ci tłumaczę.

Pierwszy po to by zniechęcić innych do pisania a drugi do zachwalania > KCICHIK < żeby mu się przypadkiem stołek nie rozleciał.


po co naforum Klimatolog i Awax ? - renegat35 - 2013-06-15

elektromechanik napisał(a):
barbie napisał(a):moim zdaniem to są szkodniki ,które nie pomagają innym ,a robią na forum sztuczny tłok .

Już Ci tłumaczę.

Pierwszy po to by zniechęcić innych do pisania a drugi do zachwalania > KCICHIK < żeby mu się przypadkiem stołek nie rozleciał.
Dobre Big Grin Big Grin Big Grin


po co naforum Klimatolog i Awax ? - eryk_wiking - 2013-06-15

Bo obaj nie rozdają swojej wiedzy za darmo byle komu?


po co naforum Klimatolog i Awax ? - barbie - 2013-06-15

nie chcą to niech milczą i nie sieją fermentu .


po co naforum Klimatolog i Awax ? - renegat35 - 2013-06-16

eryk_wiking napisał(a):Bo obaj nie rozdają swojej wiedzy za darmo byle komu?

Fajne podejście ludzi do ludzi. "byle kto"


po co naforum Klimatolog i Awax ? - elektromechanik - 2013-06-16

eryk_wiking napisał(a):Bo obaj nie rozdają swojej wiedzy za darmo byle komu?

Ty kto? PIĘTASZEK > AWAXA<????????????


po co naforum Klimatolog i Awax ? - eryk_wiking - 2013-06-16

elektromechanik napisał(a):
eryk_wiking napisał(a):Bo obaj nie rozdają swojej wiedzy za darmo byle komu?

Ty kto? PIĘTASZEK > AWAXA<????????????
Ochłoń.
Nie dziw się potem, że branża pada na ryj. Zlecenia biorą firmy, które nie mają do tego wiedzy i doświadczenia, wchodzą niską ceną, ale na forum jak się spyta to poradę dostanie.


po co naforum Klimatolog i Awax ? - klimatolog - 2013-06-16

eryk_wiking napisał(a):
elektromechanik napisał(a):
eryk_wiking napisał(a):Bo obaj nie rozdają swojej wiedzy za darmo byle komu?

Ty kto? PIĘTASZEK > AWAXA<????????????
Ochłoń.
Nie dziw się potem, że branża pada na ryj. Zlecenia biorą firmy, które nie mają do tego wiedzy i doświadczenia, wchodzą niską ceną, ale na forum jak się spyta to poradę dostanie.
Czy mowa o takich poradach?
http://www.forum.klimatyzacja.pl/post/74612/#p74612
Bo jeśli tak eryk to dobrze.Bo uważam że czynnika jest za mało.Do barbie lepiej nie udzielać porad niż udzielać złych porad.Zakładając ten wątek barbie do jakich doradców się kwalifikujesz? :/Ciekawe barbie jeżeli sądzisz że wszystko jest dobrze ,to dlaczego sprężarka jest mocno gorąca która notabene powinna być chłodzona powracającym czynnikiem.Barbie dobre porady.Jednak będziemy mieli pracę a ty szacunek na forum w środowisku złotych rączek. Sad
Moim zdaniem takie stwierdzenie jest pomówieniem?moim zdaniem to są szkodniki ,które nie pomagają innym ,a robią na forum sztuczny tłok .Mam nadzieję że przeprosisz


po co naforum Klimatolog i Awax ? - irroda - 2013-06-29

przyrównywanie klimatologa i awaxa, określa niski stan umysłowy przyrównywającego. Awax stara się, żeby zjednoczyć branżę, wyeliminować czarny rynek, naprawy za grosze, uregulować uprawnienia i wymóc przestrzeganie ich, i założenia ma dobre, bo dziadostwo jest teraz, co każdy widzi. Przy okazji prowadzi kcichik, i co wam do tego ?, żal wam d... ściska, że nie potraficie. Zróbcie sobie sami taką organizacje i działajcie, ale za miękkie p... jesteście, tylko mędzić potraficie.
Klimatolog to budka toitoi, stoi za rogiem i śmierdzi, ale on ma wyższy cel w tym śmierdzeniu, tylko nie każdy to widzi, zobaczycie jak budka się przewróci i toitoi wyleje, wtedy wszyscy będziemy w tym wylanym.


po co naforum Klimatolog i Awax ? - klimatolog - 2013-06-29

Brawo irroda.A co Ty czynisz aby głupie przepisy narzucone przez UE zmienić?Nie ma firm certyfikujących nie ma przepisów narzuconych z góry.Czyli istnieją te wewnątrz-krajowe.Ekologia to dobry biznes.Widać już tego skutki.Firmy śmieciarskie padają.A ludzie w segreracjach śmieci stracą pracę.W rzeczywistości nic się nie zmienia poza tym że będziemy płacili wyższe rachunki i musieli kupować sprzęt z z UE bo nasz nie spełnia norm choć jest lepszy a niestety nie posiada odpowiedniej nalepki.Co z tymi liniami do segregacji odpadów się stanie?


po co naforum Klimatolog i Awax ? - irroda - 2013-06-30

Nie ważne, co ja czynię - ja nie przeszkadzam tym którzy czynią , mają ochotę działać - niech działają, cele są zbieżne z moimi, więc ich popieram.
Jeżeli masz inne cele (szeroki czarny rynek, dezorganizacja, nieprzestrzeganie przepisów i uprawnień - bo jesteś "lobbystą" pewnej kliki) to działaj, szukaj zwolenników, zakładaj organizację - nie mam nic przeciwko, ale nie siej fermentu komuś.
Ekologia to ściema i propaganda, liczy się waluta zarobiona na "ekologii", tego nie zmienimy, bo nie mamy czym opłacić eko-lobbystów. Założenie unii to Polska konsumpcyjna, My nic nie produkujemy i tak ma być, mamy być tylko murzynem - konsumentem dóbr z zachodu i koniec.

I jeszcze reklamy biedrony do bez mózgów w POlsce "My Polacy tak mamy" - jakie My ?, jakie wy k... jesteście Polacy ?, a Polacy idą i kupują, i nabijają kasę obcym, jak by Polskich sklepów nie było.


po co naforum Klimatolog i Awax ? - awax - 2013-06-30

barbie napisał(a):moim zdaniem to są szkodniki ,które nie pomagają innym ,a robią na forum sztuczny tłok .

Kolego Mirku ,może zacząłbyś od tego ,że Ty również jesteś zrzeszony tyle,że w Krajowym Forum Chłodnictwa.Jest to organizacja pracodawców zdominowana przez handlowców i interesy instalatorów nie zawsze idą w parze z interesami sprzedawców.
Myślę,że mógłbyś wyjaśnić po co Ty jesteś na forum?jakie Masz kwalifikacje i doświadczenie aby uzurpować sobie prawo do oceny kogokolwiek???,w końcu co zrobiłeś dla branży ?czy w ogóle starasz się cokolwiek robić?


po co naforum Klimatolog i Awax ? - barbie - 2013-07-01

Awax - chyba się pomyliłeś z powołaniem.Powinieneś raczej zostać spowiednikiem .


po co naforum Klimatolog i Awax ? - awax - 2013-07-01

To Ty Masz problem,powinieneś założyć biuro pracy


po co naforum Klimatolog i Awax ? - klimatolog - 2013-07-01

A co barbie? Taki by tobie oczyścił sumienie z fuszerek?


po co naforum Klimatolog i Awax ? - elektromechanik - 2013-09-26

elektromechanik napisał(a):
barbie napisał(a):moim zdaniem to są szkodniki ,które nie pomagają innym ,a robią na forum sztuczny tłok .

Już Ci tłumaczę.

Pierwszy po to by zniechęcić innych do pisania a drugi do zachwalania > KCICHIK < żeby mu się przypadkiem stołek nie rozleciał.


Nie napiszę >>> a nie mówiłem - pisałem <<<<<. Cool

Jeszcze trochę to będzie >>> FORUM WIDMO <<< Rolleyes :mad: Sad


po co naforum Klimatolog i Awax ? - awax - 2013-09-26

Dokładnie to będzie forum widmo jeżeli poziom dyskusji nadal będzie się sprowadzał do tematów typu "nabiłem klimę i nie chłodzi" itp.


po co naforum Klimatolog i Awax ? - klimatolog - 2013-09-26

po co naforum Klimatolog i Awax ?A niedługo polonistyczne forum?Barbie.Zanim zarzucisz?


po co naforum Klimatolog i Awax ? - klimatolog - 2013-09-26

Niedłuuuuuuuugo barbie?


po co naforum Klimatolog i Awax ? - Bogdan_New_Jersey - 2013-09-27

Polecam Wam Przeczytać
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Wybacz_i_zapomnij


po co naforum Klimatolog i Awax ? - klimatolog - 2013-09-28

Ja kliknąłem.Ale mi nikt nie wybaczy.?Szacunek za polecenie tak prostej metody pojednawczej.Czasami ona działa.Ale nie zawsze.


po co naforum Klimatolog i Awax ? - awax - 2013-10-07

Po co na forum są wszyscy pozostali???


po co naforum Klimatolog i Awax ? - barbie - 2013-10-07

po moim pytaniu poprawiliście się .


po co naforum Klimatolog i Awax ? - klimatolog - 2013-10-07

kolega barbie napisał i wyłączając z grona tych wszystkich to niejakie 150 osób.(moim zdaniem to są szkodniki ,które nie pomagają innym ,a robią na forum sztuczny tłok )A kolega barbie do której grupy się zalicza?A z awax to ja mam tylko inny pogląd polityczny a nie techniczny.