Regulamin Forum klimatyzacja.pl

Jeżeli nowy uczestnik forum od pierwszych swoich postów wykazuje, że nie przeczytał regulaminu, przeczytał go niedokładnie lub bez zrozumienia, bądź zrozumiał a mimo to nie stosuje się do niego, będzie miał natychmiast (bez ostrzeżenia) zablokowaną możliwość pisania na forum.

KAŻDY UŻYTKOWNIK NINIEJSZEGO FORUM ZOBOWIĄZANY JEST DO PRZESTRZEGANIA PONIŻSZYCH ZASAD ORAZ DO KIEROWANIA SIĘ W SWOICH WYPOWIEDZIACH KULTURĄ OSOBISTĄ I SZACUNKIEM DLA INNYCH UŻYTKOWNIKÓW.
 1. Obowiązuje zakaz umieszczania zdjęć powszechnie uznanych za obraźliwe (pornografia, itp).
 2. Tematy niezgodne z tematyką danego Forum (tzw NTG) będą przenoszone do odpowiadających tematyce, zamykane, lub całkowicie usuwane.
 3. Posty bezsensowne lub bardzo odbiegające od tematu będą usuwane.
 4. Moderatorzy i Administrator mają prawo do usunięcia postu, który obraża w jakiś sposób innych użytkowników.
 5. Zakaz używania przekleństw i wulgaryzmów (nie tylko w języku polskim). Mowa tutaj również o wygwiazdkowanych (***) itp słowach.
 6. Uwagi o błędach ortograficznych czy interpunkcyjnych, oraz wszelkie słowne utarczki możliwe jedynie za pomocą prywatnych wiadomości (PM). Inne będą usuwane.
 7. Obowiązuje zakaz stawiania ultimatum Administratorowi pod groźbą blokady dostępu do Forum
 8. Wszelkie uwagi dotyczące forum (min. dot. działania, zasad itp.) należy kierować na e-mail forum@klimatyzacja.pl
 9. Rozprowadzanie wszelkiego rodzaju warez'ów, reklam forów, stron internetowych, adresów e-mail z domenami firm, reklam firm za pomocą tego forum jest zabronione (sygnatury, loginy, tematy do oceny z forami o takiej tematyce, posty) i grozi zablokowaniem dostępu do forum.
 10. Osoby działające na niekorzyść forum zostaną zablokowane.
 11. Użytkownik, którego wypowiedzi budzą zastrzeżenia administracji, obrażają innych użytkowników bądź łamią regulamin otrzymują ostrzeżenie. 5 ostrzeżeń powoduje blokadę dostępu do forum.
 12. Akceptując niniejszy regulamin użytkownik wyraża zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez portal www.klimatyzacja.pl oraz www.ogrzewnictwo.pl i www.pasywny-budynek.pl
W dniu 21.02.2011 dla osób nie czytających wyżej wymienionych punktów lub mających wątpliwości dotyczące ich interpretacji dodajemy streszczenie:
 1. użytkownicy będący klientami Portalu i posiadający prezentację rozszerzoną lub zgodę Administratora mogą w swoim Awatarze pojawiającym się w postach reklamować w postaci logo bez danych teleadresowych ( adresy, telefony, e-maile, adresy www) swoją firmę lub urządzenia reprezentowanej marki. Wszelkie posty łamiące tę zasadę będą usuwane bez ostrzeżenia oraz bez podawania przyczyny.
 2. wszelkie posty obrażające innych użytkowników lub zawierające treści uznawane za sprzeczne z ogólnie przyjętymi zasadami społecznymi będą usuwane bez ostrzeżenia oraz bez podawania przyczyny.
 3. wszyscy użytkownicy wielokrotnie i uporczywie naruszający niniejszy regulamin Forum będą usuwani z bazy użytkowników włącznie z wcześniejszymi swoimi tematami i postami bez ostrzeżenia oraz bez podawania przyczyny.
 4. wszelkie inne treści nie wymienione wyżej a uznane przez Administratora za szkodliwe i niezgodne z regulaminem oraz sprzeczne z ogólnie przyjętymi zasadami społecznymi będą usuwane bez ostrzeżenia oraz bez podawania przyczyny.
 5. użytkownicy swoimi postami nagminnie i celowo wprowadzający w błąd innych będą usuwani z forum wraz ze wszystkimi swoimi postami bez ostrzeżenia i podawania przyczyny.