Logowanie Rejestracja
  • Start
  • Szukaj
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Nowe posty
Menu
Start Szukaj Użytkownicy Kalendarz Pomoc Nowe posty
PROFESJONALIŚCI POLECAJĄ
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
REKUPERATORY
KLIMATYZATORY
POMPY CIEPŁA
CHŁODNICTWO
WENTYLACJA
POMPY CIEPŁA
TOSHIBA HVAC
KLIMATYZATORY
POMPY CIEPŁA
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY

Prosze o pomoc w znalezieniu materiałów

5 Odpowiedzi, 9389 Wyświetleń

illusion

  2011-10-17, 15:39:13
Nowy użytkownik
#1
Witam jestem studentem 4 roku.

Mam do zrobienia projekt instalacji pionowymi panelami chłodzącymi biura. Gdzie mogę znaleźć materiały ? Niestety ale na zapytanie pionowe panele chłodzące w wyszukiwarce nie ma żadnych wyników.

Proszę o pomoc, jednocześnie przepraszam z góry jesli w złym wątku założyłem temat.

Pozdrawiam
  • Odpowiedz

Kraken

  2011-10-18, 13:38:25
Administrator
#2
To nic innego jak płaszczyznowe ogrzewanie ścienne ukryte pod panelem. Woda w nim płynąca może mieć temperaturę od 16 °C (chłodzenie) do około 45°C (grzanie). Poczytaj o ogrzewaniu ściennym i powinieneś odkryć jakieś ciekawostki o tych panelach.
  • Odpowiedz

illusion

  2011-10-28, 15:00:24
Nowy użytkownik
#3
Dziekuje bardzo za pomoc. Niestety ale mam nadal problem mianowicie jedynym miejscem gdzie rzekomo mam znalezc informacje jest stronka icm - prosze o podanie jakichkolwiek informacji o radiacyjnych systemach chlodzacych w swojej pracy mam dokonac ich przegladu i na dodatek je scharakteryzowac. A to zaledwie 1 punkt pracy janie wiem gdzie szukac, jesli chodzi o baze danych icm to jest cala po angielsku a moja znajomosc niestety nie jest tak zaawansowana. Pozdrawiam i prosze o pomoc
  • Odpowiedz

Kraken

  2011-10-31, 07:20:35
Administrator
#4
http://www.ogrzewnictwo.pl/index.php?akt...669&cms=15

Przeczytaj sobie to na początek
  • Odpowiedz

illusion

  2011-11-11, 12:42:01
Nowy użytkownik
#5
Kraken napisał(a):http://www.ogrzewnictwo.pl/index.php?akt...669&cms=15

Przeczytaj sobie to na początek

Niestety link nie działa. Co do praca to caly czas szukam książek z których mogłbym skorzystac, czy znacie moze jakies publikacje na powyższy temat (przeglad i charakterystyka radiacyjnych systemów chłodzących).
  • Odpowiedz

  • Pokaż wersję do druku


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Serwis ma na celu zgromadzenie w jednym miejscu firm oraz organizacji z branży HVACR, działających na rynku zarówno polskim jak i poza granicami kraju. Naszą siłą są wyłącznie tematy związane z branżą HVACR oraz unikalna społeczność użytkowników.
NEWSLETTER
Informacje O nas Kontakt Regulamin Reklama Polityka prywatności
Kategorie Artykuły Aktualności Produkty
Działy Klimatyzacja Wentylacja Chłodnictwo Auto - klimatyzacja
Nasze Portale ogrzewnictwo.pl pasywny-budynek.pl
Copyright © 2005-2023 termoclima Sp. z o.o Wszystkie prawa zastrzeżone.
Tryb normalny
Tryb drzewa