Logowanie Rejestracja
  • Start
  • Szukaj
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Nowe posty
Menu
Start Szukaj Użytkownicy Kalendarz Pomoc Nowe posty
PROFESJONALIŚCI POLECAJĄ
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
POMPY CIEPŁA
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
POMPY CIEPŁA
REKUPERATORY
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY

Budowa stacji napełnień

15 Odpowiedzi, 20134 Wyświetleń

awax

  2006-08-05, 18:00:56
Top użytkownik
#4
Kolego.
Po pierwsze to montaż klimatyzatora niewiele ma wspólnego z chłodnictwem i ja np.wymieniłem już parę płytek elektronicznych i nie uważam się za elektronika.
Posmakuj chłodnictwa,ale tego prawdziwego i przekonasz się jaka to betka.
Zresztą najlepszym przykładem jest ilość zkładów chłodniczych i elektronicznych.
Jeżeli chodzi o udzielanie porad to ja bardzo chętnie to czynię,ale wybacz pytania które zadałeś stanowią podstawę tematu iodpowiedzi na nie możesz znależć w każdym poradniku.Jeżeli tego nie zrobiłeś lub nie zrozumiałeś to albo jesteś po prostu leniem idącym na łatwiznę i nie szanujesz czyjegoś czasu albo po prostu nie ma możliwości abyś to zrozumiał.
Co byś odpowiedział na pytanie typu "co to jest dioda bo otwieram prywatny zakład elektroniczny i nie wiem czy to to samo co katoda'?
Właśnie taki był poziom Twoich pytań.
Na koniec przepraszam jeżeli jestem zbyt bezpośredni i życzę powodzenia,a z prawdziwymi problemami chętnie pomogę 606878124.
Pozdrawiam
  • Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku

  • Pokaż wersję do druku


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Serwis ma na celu zgromadzenie w jednym miejscu firm oraz organizacji z branży HVACR, działających na rynku zarówno polskim jak i poza granicami kraju. Naszą siłą są wyłącznie tematy związane z branżą HVACR oraz unikalna społeczność użytkowników.
NEWSLETTER
Informacje O nas Kontakt Regulamin Reklama Polityka prywatności
Kategorie Artykuły Aktualności Produkty
Działy Klimatyzacja Wentylacja Chłodnictwo Auto - klimatyzacja
Nasze Portale ogrzewnictwo.pl pasywny-budynek.pl
Copyright © 2005-2023 termoclima Sp. z o.o Wszystkie prawa zastrzeżone.
Tryb normalny
Tryb drzewa