Logowanie Rejestracja
  • Start
  • Szukaj
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Nowe posty
Menu
Start Szukaj Użytkownicy Kalendarz Pomoc Nowe posty
PROFESJONALIŚCI POLECAJĄ
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
POMPY CIEPŁA
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
POMPY CIEPŁA
REKUPERATORY
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY

Zmiana trybu klimatyzacji po osiągnięciu temperatury

39 Odpowiedzi, 73227 Wyświetleń

Tytanowy Janusz

  2022-07-26, 22:24:57
Zaawansowany użytkownik
#23
(2022-07-26, 06:03:23)mowain napisał(a): @Tytnowy Janusz ty wiesz co to jest komfort pracy i utrzymanie temperatury ? A nie przegrzewanie pomieszczeń lub przechłodzenie o 2,5 stopnia! ... nie wiem czy w nocy chciałbyś zamiast zadanej temperatury 21 stopni mieć wychłodzenie najpierw do 18,5 stopnia po czym klimatyzator nie włączy się aż dojdzie do 23 stopnia  CZYTAJ !!! 5 STOPNI RÓZNICY !!!! Zamiast wyłączyć się przy 20 stopniach i włączyć ponownie przy 22 ... od taka różnica i dziadostwo Rotenso.

To moze przeczytaj co znaczy slowo histereza. Proszę się zdecydować albo histereza ma 2.5 albo 5st.... Żeby precyzyjnie ja zbadać termometr badającego powinien być umieszczony w bliskiej okolicy sondy pomiarowej klimatyzatora. Żeby określić histereze odczytujemy temp w momencie wylaczenia sprezarki i w momencie jej ponownego rozruchu.  Dla wygody można posilkowac się watomierzem wycelujemy dokładnie moment reakcji urządzenia. 

Podpytam jaka moc klimatyzatora ile metrów pomieszczenie?
  • Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku

  • Pokaż wersję do druku


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Serwis ma na celu zgromadzenie w jednym miejscu firm oraz organizacji z branży HVACR, działających na rynku zarówno polskim jak i poza granicami kraju. Naszą siłą są wyłącznie tematy związane z branżą HVACR oraz unikalna społeczność użytkowników.
NEWSLETTER
Informacje O nas Kontakt Regulamin Reklama Polityka prywatności
Kategorie Artykuły Aktualności Produkty
Działy Klimatyzacja Wentylacja Chłodnictwo Auto - klimatyzacja
Nasze Portale ogrzewnictwo.pl pasywny-budynek.pl
Copyright © 2005-2023 termoclima Sp. z o.o Wszystkie prawa zastrzeżone.
Tryb normalny
Tryb drzewa