Logowanie Rejestracja
  • Start
  • Szukaj
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Nowe posty
Menu
Start Szukaj Użytkownicy Kalendarz Pomoc Nowe posty
PROFESJONALIŚCI POLECAJĄ
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
REKUPERATORY
KLIMATYZATORY
POMPY CIEPŁA
CHŁODNICTWO
WENTYLACJA
POMPY CIEPŁA
TOSHIBA HVAC
KLIMATYZATORY
POMPY CIEPŁA
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY

Szkolenia w firmie

4 Odpowiedzi, 822 Wyświetleń

czejen

  2026-01-29, 13:55:18
Użytkownik
#1
Planujemy uruchomić OKR-y i jednocześnie uporządkować szkolenia (e-learning + baza wiedzy). Macie doświadczenie, czy lepiej brać jedno narzędzie „od wszystkiego”, czy osobno LMS i osobno system do celów?
  • Odpowiedz

azet

  2026-01-29, 14:26:06
Użytkownik
#2
Zależy, jaki macie poziom dojrzałości procesowej, bo „osobno” daje większą elastyczność, ale też szybciej robi się zoo integracyjne. Jeśli ludzie mają pracować w jednym miejscu, to wspólne logowanie i jeden panel potrafią zrobić większą robotę niż lista funkcji w PDF-ie. Przy OKR kluczowe jest nie samo wpisanie celów, tylko rytm: check-iny, statusy, widoczność i odpowiedzialności – więc dobrze, gdy system nie utrudnia aktualizacji i nie wymaga pięciu klików do zmiany progresu. W e-learningu z kolei liczy się przypisywanie, przypomnienia i raportowanie, a baza wiedzy ma sens tylko, jeśli wyszukiwarka nie jest atrapką. W praktyce często wygrywa rozwiązanie modułowe, gdzie zaczynasz od 2–3 rzeczy (np. szkolenia + onboarding), a resztę dokładasz, jak ludzie „łykną” podstawy. Do rozważenia jest też kwestia uprawnień: OKR zwykle chcesz mieć szerzej, a szkolenia czasem są wrażliwe (np. compliance).
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2026-02-03, 06:22:05 przez admin.)
  • Odpowiedz

caleoug8639

  2026-04-27, 03:48:21
Nowy użytkownik
#3
Ja bym zaczął od dwóch narzędzi z dobrym SSO i prostą integracją, żeby nie blokować się na kompromisy funkcjonalne. Macie już określony rytm pracy z OKR czy dopiero planujecie go zbudować?
fnf games
  • Odpowiedz

seraphina

  2026-06-15, 03:01:46
Nowy użytkownik
#4
W praktyce często wygrywa rozwiązanie modułowe, gdzie zaczynasz od 2–3 rzeczy (np. szkolenia + onboarding), a resztę dokładasz, jak ludzie „łykną” podstawy. Do rozważenia jest też kwestia uprawnień: OKR zwykle chcesz mieć szerzej, a szkolenia czasem są wrażliwe (np. compliance).
Baseball Bros
  • Odpowiedz

JeweVikytry

  2026-07-09, 03:01:03
Nowy użytkownik
#5
Moim zdaniem wszystko zależy od skali organizacji i budżetu. Jedno narzędzie „od wszystkiego” może być wygodne pod względem zarządzania i integracji danych, ale często bywa mniej elastyczne w poszczególnych obszarach. Jeśli szkolenia i OKR-y mają duże znaczenie strategiczne, osobny LMS oraz dedykowany system do zarządzania celami zwykle oferują więcej funkcji i lepsze możliwości rozwoju w przyszłości.
Wordle Unlimited
  • Odpowiedz

  • Pokaż wersję do druku


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Serwis ma na celu zgromadzenie w jednym miejscu firm oraz organizacji z branży HVACR, działających na rynku zarówno polskim jak i poza granicami kraju. Naszą siłą są wyłącznie tematy związane z branżą HVACR oraz unikalna społeczność użytkowników.
NEWSLETTER
Informacje O nas Kontakt Regulamin Reklama Polityka prywatności
Kategorie Artykuły Aktualności Produkty
Działy Klimatyzacja Wentylacja Chłodnictwo Auto - klimatyzacja
Nasze Portale ogrzewnictwo.pl pasywny-budynek.pl
Copyright © 2005-2023 termoclima Sp. z o.o Wszystkie prawa zastrzeżone.
Tryb normalny
Tryb drzewa