Temat: Duża firma z branży HVAC poszukuje Technika Serwisu Chłodnictwa

Witam serdecznie,


reprezentuję firmę Hays Poland. W poznańskim oddziale firmy prowadzimy obecnie rekrutację na stanowisko Technika Serwisu, który będzie odpowiedzialny za obszar Wielkopolski oraz województwa Zachodniopomorskiego. Naszym klientem jest jedna z największych firm z branży HVAC.


Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami, dostawcami i współpracownikami, odpowiedzialność za uruchomienie, rozruch, obsługę i serwisowanie urządzeń na powierzonych obiektach, wykonywanie zaplanowanych i niezaplanowanych konserwacji, kontroli, badań i zgłoszeń serwisowych, zarządzanie dokumentacją potrzebną w wykonywaniu codziennej pracy.


Od idealnego kandydata oczekujemy wykształcenia technicznego z zakresu chłodnictwa (mile widziane w zakresie HVAC), doświadczenia zawodowego w zakresie serwisu chillerów-instalacji wody lodowej oraz uprawnień SEP. Mile widziane będą uprawnienia do eksploatacji urządzeń zawierających substancje kontrolowane oraz do eksploatacji urządzeń chłodniczych o mocy powyżej 20kW. Oczekujemy również znajomości języka angielskiego umożliwiającego czytanie dokumentacji technicznej, gotowości do ciągłego zdobywania oraz pogłębiania wiedzy na temat produktów, instalacji, eksploatacji i naprawy systemów HVAC, wiedzy i chęci rozwoju w obszarze automatyki oraz prawa jazdy kat. B.W przypadku zainteresowania tą ofertą zapraszam do kontaktu:
wachowiak@hays.pl lub telefonicznie 722-222-566

Ostatnio edytowany przez HAYS Poznań (2014-10-09 15:05:06)

forum.klimatyzacja.pl