Temat: Projects Engineer w branży HVAC, praca w Gdyni

Personia jest firmą rekrutacyjno-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 roku. Naszą domeną są rekrutacje prowadzone dla naszych Klientów z różnych branż. Specjalizujemy się w procesach rekrutacyjnych, prowadzonych także w formie Direct&Executive Search. Ponadto szkolimy w zakresie profesjonalnej obsługi Klienta, technik sprzedaży, rozwoju kompetencji menedżerskich i osobistych.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy działającej w branży HVAC, poszukujemy osoby na stanowisko:

Projects Engineer
Miejsce pracy: Gdynia
Nr ref.: 64/2015

Cel stanowiska: sprzedaż produktów, doradztwo techniczne oraz obsługa Klientów.

Obowiązki:

?    Obsługa obecnych Klientów oraz pozyskiwanie nowych, budowanie z nimi długotrwałej relacji
?    Kontakt z dostawcami
?    Prowadzenie negocjacji, sprzedaż produktów z branży HVAC na rynek norweski
?    Przygotowywanie ofert oraz dokumentacji technicznej
?    Współpraca i utrzymywanie stałego kontaktu z norweskimi współpracownikami
?    Kontrolowanie jakości oferowanych produktów
?    Kontrola procesów logistycznych
?    Prowadzenie działań marketingowych firmy

Wymagania:

?    Wykształcenie inżynierskie (preferowane kierunki związane z branżą HVAC oraz pokrewne)
?    Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w branży HVAC
?    Doświadczenie we współpracy z zagranicznymi Klientami będzie dodatkowym atutem
?    Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (również słownictwo techniczne)
?    Znajomość pakietu MS Office, Systemu CRM, programu AutoCad lub podobnych
?    Prawo jazdy kat. B jako dodatkowy atut
?    Dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność
?    Gotowość do odbywania podróży służbowych

Oferujemy:

?    Pracę na samodzielnym stanowisku w rozwijającej się firmie
?    Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
?    Możliwość wykorzystywania języka angielskiego
?    Niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na adres: rekrutacja@personia.pl, podając w tytule maila nazwę stanowiska i nr referencyjny. Zastrzegamy sobie prawo do przedstawienia również innej oferty niż w ogłoszeniu, a Państwa dane osobowe w celach wyłącznie rekrutacyjnych mogą być przedstawiane pracodawcom.

Post's attachments

logo z pasją.JPG 116.11 kb, nigdy jeszcze nie pobrano pliku.

You don't have the permssions to download the attachments of this post.

forum.klimatyzacja.pl