Temat: Firma szuka zleceń - klimatyzacja wentylacja (Mazowsze)

Firma szuka zleceń z zakresu klimatyzacji i wentylacji.

O FIRMIE


AIR-KLIMA to firma funkcjonująca na rynku od niemalże 25 lat.
Przez okres działalności wykonywaliśmy usługi na terenie całego kraju dla najbardziej wymagających klientów, zarówno dla bardzo dużych inwestorów jak i indywidualnych klientów.
Nasze bogate doświadczenie oraz profesjonalna kadra pracownicza zapewnia najwyższy poziom usług na rynku. Doświadczenie zdobyte przez lata pozwala nam na dokładną analizę potrzeb klienta oraz wykonanie usług według jego ścisłych zaleceń.

Projektowanie
Wykonujemy projekty systemów klimatyzacji i wentylacji dostosowane do potrzeb i wymagań klienta. Pomagamy w doborze urządzeń.

Sprzedaż i dostawa
Air-Klima oferuje w sprzedaży szeroką gamę urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych wraz z niezbędnym osprzętem. Posiadamy w swojej ofercie urządzenia dostosowane zarówno dla klienta indywidualnego jak i dla firm oraz przedsiębiorstw. Zapewniamy dostawę urządzeń do klienta.
Montaż
Świadczymy wysokiej jakości usługi z zakresu montażu instalacji klimatyzacji i wentylacji. Oferujemy usługi w oparciu o dostarczony przez nas sprzęt jak i też sprzęt powierzony.
Zajmujemy się także montażem pomp ciepła typu powietrze-woda.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Air-Klima zapewnia serwis urządzeń objętych gwarancją, a także wykonuje serwis urządzeń w których okres gwarancji minął.

Kontakt
telefon 606 600 080
e-mail mduplicki@o2.pl
e-mail kacper.duplicki@o2.pl

Ostatnio edytowany przez AIR-KLIMA (2016-08-19 13:19:51)

forum.klimatyzacja.pl