1

Temat: OFERTA PRACY Doradca ds. administracyjno-technicznych

Dla klienta z branży wentylacji. Firmy specjalizującej się od lat w sprzedaży na rynku polskim profesjonalnych rozwiązań do wentylacji kuchni. Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Doradca ds. administracyjno - technicznych
Miejsce pracy: Poznań

Zadania
    Obsługa posprzedażowa
    Doradztwo techniczne - reagowanie na zapytania klientów
    Wsparcie działu handlowego w działaniach administracyjnych

Wymagania podstawowe
    Wykształcenie wyższe ? preferowane związane z wentylacją
    Doświadczenie zawodowe w obsłudze klienta w firmie zajmującej się wentylacją min. 1 rok
    Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego min. na poziomie B1
    Umiejętność współpracy w zespole, łatwość nawiązywania kontaktów

Oferujemy
    Stałe godziny pracy (08:00-16:00)
    Umowa o pracę
    Prywatna opieka medyczna, karty sportowe, telefon i komputer służbowy
    Wynagrodzenie podstawowe oraz premia miesięczna

Zainteresowane osoby proszę o wysłanie aplikacji na mail: a.sieniawska@apvector.pl

Ostatnio edytowany przez Vector (2017-01-12 17:29:11)

forum.klimatyzacja.pl