Temat: Bus chłodnia co wybrać

Witam
Jestem na etapie poszukiwania busa chłodnia/ izotermy
Przewoził będę owoce, warzywa, wędliny i lody. Odległości nie będą duże, z hurtowni do sklepu i dwa razy w tygodniu będę stał z warzywami na targu.

Proszę o porady co wybrać czy izotermę czy chłodnie, na co zwrócić uwagę przy oględzinach takich aut
Dziękuje

2

Odp: Bus chłodnia co wybrać

Bierz busa z kontenerem-chlodnia, agregat tak z zapasem  15%wydajnosci , na R404 i bedziesz zadowolony. Jesli chodzi o zabudowe to znajdz dobrego producenta nadwozi .

forum.klimatyzacja.pl

3

Wiem, że firma [reklama] zajmuje się produkcją nadwozi do samochodów dostawczych i ciężarowych, mogą wykonać przyczepę niezależnie od tego, jakiej marki jest Wasz samochód. Firma jest solidna, potrafią doradzić.

4

A macie w środku kurtynę PCV, czy coś innego?

5

Lucy, tak koniecznie chcesz te kurtyny reklamować, to wykup baner. Niedługo w klimatyzacji samochodowej w Passatach zaczniesz proponować zakup.

6

Oczywiście chłodnię, zawsze jest rezerwa na przewóz towarów wymagających chłodzenia. Ja zajmuje się montażem elektrycznych agregatów chłodniczych, mogę wiele podpowiedzieć z praktycznej strony, jeśli temat jest aktualny zadzwoń: 500 015 244