26

Odp: Kontrola UDT

Cześć trochę odgrzeje temat mam pytanie co do kontroli UDT, czy trzeba mieć jakieś pomieszczenie (np. garaż) gdzie się przechowuje sprzęt potrzebny do montażu czy można to mieć wszystko w aucie?Jeśli tak to co musi spełniać te pomieszczenie?Albo inaczej gdzie wy przechowujecie ?

27

Kontrola moze odbyć się w aucie w ustalonym wcześniej miejscu

forum.klimatyzacja.pl

28

Cześć jest tu nowy i mam pytanie co do kontroli UDT,czy ktoś ostatnio starał nie o certyfikat dla przedsiębiorcy i mial właśnie taka kontrole?Jak to jest właśnie z tymi uprawnienia dla osób napełniających ciśnieniowe zbiorniki przenośne o pojemności powyżej 350 cm3,czy podczas kontroli UDT sa wymagane czy nie?Pytam bo otrzymałem kilka rozbieżnych odpowiedzi jedni mowa ze tak a inni ze nie.

29

Przeczytaj ustawę jest tam wszystko napisane jeśli masz pytania zadzwoń do ludzi w UDT w większości przypadków pracują tam naprawdę porządku ludzie i udzielą ci od ręki informacji z pierwszej ręki .
Co do napełniania zbiorników i uprawnień to takie uprawnienia musiałeś mieć wcześniej jeszcze przed FGAZ po prostu nikt cię nie kontrolował pod względem ich posiadania . Teraz wszyscy którzy są przedsiębiorcami FGAZ są poddawani kontroli i o wielu sprawa dowiadują się wstecznie .
Pytaj u źródła .