Temat: szukam fachowca

Poszukuję fachowca, który podjąłby się zaprojektowania i wykonania miniaturowego agregatu chłodniczego/ Peltiera (zdam się na sugestie) ważne aby był mobilny, mały i zasilany baterią. Będzie wykorzystany do urządzenia, którego na rynku jeszcze nie ma. Atrakcyjne wynagrodzenie. Wiecej na PRIV.

2

Odp: szukam fachowca

To pytanie na elektrodę.

forum.klimatyzacja.pl

3

Dlaczego kolega dermalt usuwa swoje posty oraz tematy. Jakim prawem forum klimatyzacja na to pozwala. Jeśli takie rzeczy będą się powtarzać będę musiał usunąć wszystkie swoje posty i się wypisać z szanownego grona. I to nie jest po raz pierwszy że ktoś szuka odpowiedzi dostaję ją a potem usuwa swoje tematy.

TEORIA jest wtedy gdy wszystko wiemy a nic nie działa,
PRAKTYKA jest wtedy gdy wszystko działa a nikt nie wie dlaczego.

4

p.obelix napisał/a:

Dlaczego kolega dermalt usuwa swoje posty oraz tematy. Jakim prawem forum klimatyzacja na to pozwala. Jeśli takie rzeczy będą się powtarzać będę musiał usunąć wszystkie swoje posty i się wypisać z szanownego grona. I to nie jest po raz pierwszy że ktoś szuka odpowiedzi dostaję ją a potem usuwa swoje tematy.

Hej też to zauważyłem   od pół roku taki stan trwa jak  administracją zajął się nasz szanowny stefanbud  vel czesio .    Niestety  stefan się obecnie nudzi i majstruje przy forum .

Potwierdzam czas się gdzieś przenieść. Tak swoją drogą dysponuję   wolnym miejscem na serwerku oraz mam  dopracowane skrypty forum , od lat   społecznie już administruję tym. Więc jak Stefan   dasz sobie spokój czy  bojkotujemy to forum i zakładamy nowe jak widać jest paru chętnych... 

Ps Ciekawe  ile ten post  będzie  wisiał zanim go  usunie?

5

Fajnie że nie tylko ja to widzę. Forum jest cienkie i tyle tematy administracyjne leżą i kwiczą nikt tu niczego nie pilnuje.

6

Pilnuje tylko nie tego co trzeba, aż dziw że jeszcze nas nie zdjeli ...    Tak swoją drogą  to dzieje się tyle że nie o wszystkim wiesz, a przynajmniej  wielu osobom zależy żebyś nie wiedział.   Po prostu interes

Siedzę   tutaj już  ładnych parę lat  kiedyś nawet chciało mi się tutaj pisać, obecnie stwierdziłem   że niema sensu dzielić się wiedzą   ktoś to przeczyta nauczy się i skasuje post , nie raz już tak było .   Wiedza jest   w każdej dziedzinie bezcenna i pozwala nawet w słabszych momentach  na rynku  bez obaw  istnieć.  To nie jest   już forum fachowców piszą tutaj Ci co nic nie wiedzą inni chcą coś  sprzedać a jeszcze innym  służy do zaistnienia.

Ostatnio  miałem  okazję  dymić z administracją jak ktoś skasował mi post z ultradźwiękowym  wykrywaczem nieszczelności ,który miałem w użyciu  i  słabo działał,  "ktoś" skasował posta i za jakiś czas pojawił się  nowy post >>>>  stefan  kupił sobie  bardzo nowoczesny  wykrywacz ultradzwiękowy   ,który okazał się zabawką  bo nawet nie gadzetem...

Barbi też chyba ma już dość...

Ostatnio edytowany przez gadget (2018-01-24 23:42:41)

7

Akurat kolegę Gadget znam z dawien dawna na tym forum. Chyba jako jedyna prócz Awaxa który tu czasem gości z dawnej ekipy. Widać temat nie znika. Zapewne autor tematu jeszcze tu nie był. Co do autora tematu to zakłada jeden wątek lodowkach i problemach w Afryce jakie mają będąc na misji. Potem usuwa jeden wątek i zakłada drugi o lukratywnym biznesie tworząc takie lodówki. Powinien być ban forum bez stalowych zasad upada.

8

p.obelix napisał/a:

Co do autora tematu to zakłada jeden wątek lodowkach i problemach w Afryce jakie mają będąc na misji. Potem usuwa jeden wątek i zakłada drugi o lukratywnym biznesie tworząc takie lodówki. Powinien być ban forum bez stalowych zasad upada.

Sam się zbanuje na tych lodówkach. Tego typu urządzenia do transportu krwi,surowicy, organów są na rynku. Zbudować to jedno ale dopuścić do obrotu w medycynie to już nie będzie łatwo. Same atesty higieniczne na komponenty zdobywa się długie miesiące. Bez dużego kapitału inwestycyjmego nie przebije się przez rynek .

9

Szanowni Forumowicze

Wprowadziliśmy zmiany, które częściowo zapobiegną takim sytuacjom.

Pozdrawiam,
Administrator.