1

Temat: Split Panasonic / instalacja

Witam serdecznie,

Chcemy wyposażyć dom a dokładniej sypialnie (15m2) w klimatyzację. Dostałem ofertę na montaż zestawu Panasonic CS-E9QKEW CU-E9QKE ( 3150 zł /netto ) wraz z montażem ( 1600 zł ). Odległość jednostki wewnętrznej to około 12 m. Czy możecie się Państwo wypowiedzieć o samym wyborze urządzenia oraz cenie montażu ?

Dziękuje za pomoc
Pozdrawiam

2

Odp: Split Panasonic / instalacja

Witam. O cenie montażu nie piszemy na forum. Każdy montaż jest inny. Są montaże banalne i krótkie tanie i takie gdzie urządzenie jest dwa razy tańsze niż sam montaż bo wymaga specjalnego przewiertu, uszczelnienia ppoż, montaż z dźwigu itd.. Co do urządzenia to Panasonic to taka niska średnia półka. Jak jest dobry i solidny montaż z to nawet najtańsze urządzenie będzie niezawodnie działać. Pzdr

forum.klimatyzacja.pl

3

Tak jak napisał tommatiz montaż montażowi nierówny. W tym przypadku cena zawiera jeszcze dopełnienie układu gazem, a ten na dzień dzisiejszy jest w kosmicznej cenie (dzięki UE). Co do urządzenie to jak żonie się podoba to co tu jeszcze dodać?  smile

4

fiskerrr napisał/a:

Witam serdecznie,

Chcemy wyposażyć dom a dokładniej sypialnie (15m2) w klimatyzację. Dostałem ofertę na montaż zestawu Panasonic CS-E9QKEW CU-E9QKE ( 3150 zł /netto ) wraz z montażem ( 1600 zł ). Odległość jednostki wewnętrznej to około 12 m. Czy możecie się Państwo wypowiedzieć o samym wyborze urządzenia oraz cenie montażu ?

Dziękuje za pomoc
Pozdrawiam

Bardzo dobry model przede wszystkim jest cichy
Panasonic produkuje bardzo dobre urządzenia ale ma też wady: do dupy politykę sprzedażową i marketing
Dobrze zamontowany klimatyzator będzie chodził latami bez problemów.

Ważne by nawiew nie był skierowany bezpośrednio na łóżko - choć niektórym by to pasowało

Ceny nie komentuje bo wydaje się być normalna a każda instalacja jest inna

Chcesz mieć cicho to kup coś dobrego od Japończyka chcesz mieć głośno w sypialni big_smile zaproś chińczyka tongue

5

Bez przesady z tym głośnym chińczykiem. Mój Gree U-Crown mimo że chiński to cichy jest.

6

Taaa z pewnością zrób pomiar nawet telefonem z 1m i wstaw wynik pośmiejemy się wszyscy  tongue

7

DBKlima zamontuj  chodź jednego U-crowna i dopiero się zacznij wypowiadać.

8

mikulesza1988 Co do montaży i ilości serwisów wykonanych na urządzeniach Gree to byś się zdziwił.
... mój poprzedni pracodawca był i nadal jest w TOP5 Gree w Polsce. Możesz sprawdzić to na stronie Free Polska w miejscowości Warszawa  big_smile

9

Człowieku jak dla mnie mogłeś i pracować u Donalda Trumpa co i tak nie zmienia faktu że porównywanie urządzeń z przed 6-7lat do tych obecnych jest idiotyczne.

10

... nikt po za tobą nie wspomina o urządzeniach z przed 6-7 lat

11

Nie wątpię że są modele cichsze, choć za pewnie kilkukrotnie droższe.
Podasz może konkretny model japończyka który jest cichszy od U-Crown? Chętnie bym porównał.

12

Klima_T napisał/a:

Nie wątpię że są modele cichsze, choć za pewnie kilkukrotnie droższe.
Podasz może konkretny model japończyka który jest cichszy od U-Crown? Chętnie bym porównał.

Porównanie katologowe, czy realne?.

BLOKADA ROBOTÓW INTERNETOWYCH.
ile to jest 2+3

13

Realne oczywiście, katalogowe hehe to nie.