Temat: KLIWE Sp zo.o. praca dla Serwisanta-Montera Klimatyzacji

Firma KLIWE Sp. z o.o. zatrudni:

SERWISANTA - INSTALATORA KLIMATYZACJI

WYMAGANIA:

- wiedzy oraz doświadczenia z zakresu montażu i konserwacji urządzeń i instalacji klimatyzacji (w tym montażu i uruchomień systemów VRV)
- umiejętności czytania projektów i dokumentacji technicznych
- inicjatywy, samodzielności, odpowiedzialności
- prawo jazdy kat. B
- praktyczna znajomość automatyki i elektryki będzie mile widziana
- uprawnienia F-gazowe będą mile widziane

OFERUJEMY:

- pracę na stałe, w pełnym wymiarze godzin
- niezbędne narzędzia pracy

Wyślij CV na adres: m.adkowski@kliwe.pl


Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez KLIWE Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)?. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest KLIWE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Loteryjki 50a, 01-937 Warszawa.. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ostatnio edytowany przez a.wysocka@kliwe.pl (2018-09-04 12:15:06)

forum.klimatyzacja.pl