1

Temat: Ocena sezonu

Sezon zbliżył się do końca, przyjeżdżają już rzadko jakieś niedobitki, jak u Was Koledzy wyglądał ten sezon, bo ja nie wiem co się stało, ale wg zeszłorocznego było tego 50%. W konkurencjach ceny się nie zmieniły, nawet sprawdzałem, że w tamtym roku mieli kolejki i zapisy, a w tym chcieli przyjmować z marszu, więc czy myślicie, że ludzie poszli w wynalazki czy ludzie sobie darowali, mimo bardziej upalnego lata?

2

Odp: Ocena sezonu

Ustawa F-GAZowa zaczęła działać.Instalacja przed napełnieniem musi być szczelna  big_smile

forum.klimatyzacja.pl

3

Odp: Ocena sezonu

Ja miałem mniej serwisów ale za to więcej napraw i ludzi z daleka. Dla mnie sezon udany. Teraz jeszcze zauważyłem że ceny czynnika spadają wink

4

Odp: Ocena sezonu

MariOo napisał/a:

Ustawa F-GAZowa zaczęła działać.Instalacja przed napełnieniem musi być szczelna  big_smile

Masz może jakiś przykład zmiany działania Ustawy. Dalej stoją przy ulicach i wulkanizacjach maszyny, co Ci dopuszczą na żądanie ile chcesz. itwierdzisz, że jak brakuje 50g , a gościu robił 2 lata temu serwis robisz naprawę? Bo tak mówi ustawa 40g max, lub 60 dwuparownikowa. Znasz ludzi ukaranych, w naszym rejonie nie słyszałem.

5

Odp: Ocena sezonu

To częściowo sam sobie odpowiedziałeś na swoje pytanie.Jakaś część pojedzie właśnie tam a pozostali będą szukali problemu w swoich klimatyzacjach w dobrych warsztatach. Cena usługi i czynnika to dziś nie mały koszt a jak klient zdecyduje się na naprawę i zapłaci parę stów to wymaga solidnie wykonanej roboty i przy sprawnie działającej klimie nie koniecznie musi się pojawić na serwisie za rok.Ja samochodówki nie robię ale tak to widzę Kolega Whisky zdaje się to potwierdzać

6

Odp: Ocena sezonu

W sumie nie odpowiedziałem sobie, bo rok temu też te maszyny "przygodne" stały i miały ruch. W tym roku jeżdżąc po mieście z natury patrzę i też u nich nie widziałem ruch, bo to widać, rano wystawiają maszynt i nawet po południ widzę, że była nieużywana, bo stoi w drugą stronę. Takie zboczenie zawodowe. Może namieszali z r290 i r600, albo na grubo z LPG. Ja już nawet kupiłem drugą stację, aby była po pierwsze w zapasie, a po drugie w tamtym sezonie parę ładnych dni by obie miały robotę. Jednak nawet po zrobieniu serwisu niby ACS nie mogłem dojść do ładu przed sezonem, bo nie zgadzały mi się serwisy próbując na moim aucie i nie mogłem się dogadać z tą nową i ja odsprzedałem bez praktycznie straty i całe szczęście. Jak ruszy mi rynek na yf to jednak dokupię następną Texę. Na razie mało było zapytań na nowy czynnik, więc na pewno na następny sezon nie będę tego obsługiwał.

7

Odp: Ocena sezonu

https://www.auto-swiat.pl/porady/eksplo … ji/eec0lcm

8

Odp: Ocena sezonu

Handlarze aut dużo biorą lpg.

9

Odp: Ocena sezonu

No ale jak sprawdzić kupując auto jaki jest tam gaz?