Temat: Wartości parametrów sterownik Dixell, szafa mroźnicza->chłodnicza

Dzień dobry. Piszę z prośbą o wartości parametrów sterownika Dixell XR06CX, dla szafy chłodniczej. Kupiłem w pewnej firmie szafę chłodniczą, a wysłali zamiast niej w szafę mroźniczą.. Próbuję ustawić ją odpowiednio aby wszystko dobrze hulało, gdyż ani Stalgast, ani firma sprzedająca 'nie może mi pomóc'.

Wartości ustawione są domyślne z instrukcji z załącznika.. niestety.. przy zmianie zakresu temperatur za dużo nawciskałem.. big_smile

Dziękuję, pozdrawiam.

Post's attachments

1592020160 XR06CX PL r1.2 22.06.12_DXL.pdf 833.61 kb, 10 pobran od 2020-05-13 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.

2

Odp: Wartości parametrów sterownik Dixell, szafa mroźnicza->chłodnicza

Co to znaczy ze nie moze pomoc, szafa mroznicza ni nadaje sie do plusowych temp przechowywania

forum.klimatyzacja.pl

3

radekklimat napisał/a:

Co to znaczy ze nie moze pomoc, szafa mroznicza ni nadaje sie do plusowych temp przechowywania

Oj tam, nie nadaje się... Będzie tylko krócej pracowała  wink w sensie szafa, nie sprężarka  smile .

4

Czyli rozumiem, aby zwrócić? W firmie która sprzedała jak i w samym Stalgaście (producent urządzenia) mówili, że takie rozwiązanie zda egzamin..

5

Zwróć

6

radekklimat napisał/a:

szafa mroznicza ni nadaje sie do plusowych temp przechowywania

Oczywiście.

Karko199 napisał/a:

Czyli rozumiem, aby zwrócić? W firmie która sprzedała jak i w samym Stalgaście (producent urządzenia) mówili, że takie rozwiązanie zda egzamin..

Oszukują cię. Nie zabierają to kupa na własny koszt i przywiozą to co zamawiałeś.
Nie daj się! Walcz.
Zanim oddasz tą szafę mroźniczą. Mam prośbę. Mógłbyś zrobić i zamieścić zdjęcia okolic parownika, czyli wnętrze u góry oraz rejonu sprężarki, też pewnie u góry.
Ciekaw jestem czy  wciąż montują te badziewne zestawy parownikowe z wentylatorem dmuchający w sufit?
Ciekawe też jest jaki jest rozstaw lameli dla tego parownika w zamrażarce.