Temat: Średnia przeglądów- statystyka

Witam kolegów. Mam takie pytanie. Czy znacie średnią ilość wykonanych przeglądów w ciągu dnia na 8 godz? Chodzi mi o splity Multi Splity i VRF. Jak to wygląda w Waszych firmach? Biorąc pod uwagę dojazd do klienta i zabrudzenie klimatyzatora. Nie chodzi mi o rozpisywanie tylko czyste cyfry. Dzięki Pozdrawiam

2

Odp: Średnia przeglądów- statystyka

Rzetelny przegląd minimum 2 godziny reszta zależna od kilometów.55 kilometrów licz jako roboczogodzinę. wink

Ostatnio edytowany przez mentor (2011-01-12 23:22:11)

Człowiek w stadzie staje się baranem.Dlatego jestem indywidualistą.Omijając grono zaprzyjażnionych forumowiczów.

forum.klimatyzacja.pl

3

Jak wiadomo nam wszystkim sa urządzenia dla których i dwie godziny to mało i takie urządzenia gdzie 30 min to za dużo. Mi chodzi o średnią. Mentor Po Twojemu to ok 4 urządzeń a senior 2 urządzenia. Ktoś ma jeszcze jakieś dane? Dzięki pzdr

4

ile osób było w ekipie ?

5

Przyjmij dwie osoby albo jedną.

6

tego się nie da uśrednić  --w dużych centrach handlowych są często prawie kilometrowe odległości ,zanim dojdziesz na dach panie ze sklepu wyłączą klimę ,jak będziesz w kebapie musisz jednostkę wymontować i zabrać do firmy .55 kilometrów na godzinę możesz przejechać w koziej wólce napewno nie przejedziesz tyle w Warszawie .

7

Dlatego przyjęto taką średniom big_smile

Człowiek w stadzie staje się baranem.Dlatego jestem indywidualistą.Omijając grono zaprzyjażnionych forumowiczów.

8

wszelkie badania statystyczne są po to aby dokręcić ludziom śrubę .

9

Aby określić średnią używamy statystyki big_smile

10

barbie nie włączałbym w to pomp ciepła w marketach bo tam jest to przesrane. Co powiecie na średnią ok 4- 6 urządzeń? Ja widzę to tak: w jednym miejscu pod jednym adresem można i 10 sztuk w dzień zrobić a jeżdżąc po mieście i mając kilka adresów to i 5 będzie trudno. Zgodzicie się??

11

jeśli urządzenia są roczne w jednym miejscu można zrobć 5 czy 6 .często na przegląd trzeba jechać 500 kilometrów .

12

Jeżdżąc po kraju ładnych parę lat to ta ilość to przegląd = sztuka.Też tak robiłem smile

13

mentor napisał/a:

Jeżdżąc po kraju ładnych parę lat to ta ilość to przegląd = sztuka.Też tak robiłem smile

Nigdy nieodpusczałem czyszcenia filtrów wewnętrznej ponieważ to zawsze widzi klient.Jak działało i był czas to skraplaczem też się zająłem gdy była taka potrzeba. hmm

14

kolego Mentor ile razy robiłeś przegląd VRV ? .

15

VRV-co to jest lol

16

Wychowawca powiedział do swojej klasy: "Chcę, żeby wszyscy mięli oceny powyżej średniej"
big_smile
To tyle na temat statystyki.

Kiedy wszystko inne zawiedzie - przeczytaj instrukcję.

17

Mentor dziękuję za szczerą odpowiedź .

VRV ok 12 j wewnętrznych, ekipa 2 osobowa,to minimum 2 systemy, jeśli nie maja jakiegoś  zorga,
oczywiście system w miarę zadbany

19

Shitasii promotorze orto.mięli czy mieli gazetę. big_smile

20

Shitashii napisał/a:

Wychowawca powiedział do swojej klasy: "Chcę, żeby wszyscy mięli oceny powyżej średniej"
big_smile

A co na to jasiu ?.Zmieńmy wychowawcę. big_smile

mentor napisał/a:
Shitashii napisał/a:

big_smile

A co na to jasiu ?.Zmieńmy wychowawcę. big_smile

mentor ta wypowiedz to pewnie usuna

regolamin
4.Posty bezsensowne lub bardzo odbiegające od tematu będą usuwane.

22

Bogdan ustawił się w kolejce po 20% ???
Usuwanie bez śladu postów jest bez sensu.Pozostaja odpowiedzi na ten usunięty i ich autorzy wychodzą na durni.Analogicznie z edytowaniem przez samych autorów.

23

Pracowałem w firmie gdzie ulubieńcy szefa robili ok 40 jednostek typu split w 8h (z dojazdem 1,5h włącznie), oczywiście ekipa 2 osobowa:],a  VRF-a z 10 jedn.wewn. i Chillera w 3h.

24

Bock napisał/a:

Pracowałem w firmie gdzie ulubieńcy szefa robili ok 40 jednostek typu split w 8h (z dojazdem 1,5h włącznie), oczywiście ekipa 2 osobowa:],a  VRF-a z 10 jedn.wewn. i Chillera w 3h.

Wierzę. I pewnie po 40pln od sztuki .
mad   mad   mad   mad   mad   mad

Kiedy wszystko inne zawiedzie - przeczytaj instrukcję.

25

jak było płacone to nikt nie wiedział....szefo opowiadał różne bajki;)