26

Odp: Lennox THM48 - sama się włącza

Wymieniona płyta w standarcie nastawiona jest na auto.Zmieniłeś to?Uszkodzone czujniki generują błąd.Sprawdziłeś temperaturę 24- godzinną dla swojego regionu podczas awarii?A może pani której mało płacisz  bo zapewne tak jest myjąc podłogę ochłodziła środowisko do tego stopnia aby układ wszedł w funkcje grzania? otwierając okna?Nie potrzeba egzorcysty tylko doświadczony serwis.Ja siebie nie proponuję.Kumata sprzątaczka?Daj jej podwyżkę.To ona powinna opisać ten problem lub nie.Kumata babka?

Ostatnio edytowany przez klimatolog (2013-07-29 20:39:27)

Nie ja pierwszy zadam pytanie jak można zlikwidować swój profil.Co z Patuxem?

27

klimatolog napisał/a:

Wymieniona płyta w standarcie nastawiona jest na auto.Zmieniłeś to?Uszkodzone czujniki generują błąd.Sprawdziłeś temperaturę 24- godzinną dla swojego regionu podczas awarii?A może pani której mało płacisz  bo zapewne tak jest myjąc podłogę ochłodziła środowisko do tego stopnia aby układ wszedł w funkcje grzania?

Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to się nie udzielaj.
Tak, Pani myjąc podłogę tak ochłodziła środowisko że klimatyzacja sama się włączyła i nagrzała żeby Pani się nie przeziębiła.
Żenujący jesteś pisząc takie bzdury...

Ostatnio edytowany przez unky (2013-07-29 20:39:09)

forum.klimatyzacja.pl

28

To ty pytasz a ja Tobie zadaje pytanie.Na które odpowiadasz.Może faktycznie.basy są przyczyną?Wymień urządzenie dostosowane do wyższych dżwięków.Kolega barbie zaproponuje Tobie do ultra -dżwiękow klimatyzator się nie załanczający samoistnie pod wpływem drgań.

29

Wymień elektronikę odpowiedzialną za odbiór podczerwieni, jeśli taka jest. Dzisiaj klient opisał mi podobny problem. U mnie pomogła poprawa lutów przy wtyczce, przynajmniej na razie.

TEORIA jest wtedy gdy wszystko wiemy a nic nie działa,
PRAKTYKA jest wtedy gdy wszystko działa a nikt nie wie dlaczego.

30

Gdyby użytkownik tematu kochał bliskich to nie opierał by się na egzorcyzmie?

31

Witam
Króciutko: może komuś przyda się jeszcze ta informacja choć post jest stary.
Miałem taki przypadek w obiekcie gdzie instalowaliśmy 4 jednostki lennoxa podsufit on-of. W dwóch te objawy. Dwa inne sprawne. Przekładalem plyty  bo miałem taką możliwość. Okazało się że w obu uszkodzone są płytki od odbiornika IR w j.w. dla pilota . (Te małe z prawej strony j.w.) Wymiana kondensatorów elektrolitycznych i ceramicznych i mikrowyłącznika, a czujnik IR stary - załatwiła sprawę na 100%. To nie uszkodzenie płyty ani innych czujników ani też nie wina niczego w j.z.. Tylko to. Koszt wiecie jaki. Powodzenia cześć.