Logowanie Rejestracja
  • Start
  • Szukaj
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Nowe posty
Menu
Start Szukaj Użytkownicy Kalendarz Pomoc Nowe posty
PROFESJONALIŚCI POLECAJĄ
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
POMPY CIEPŁA
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
POMPY CIEPŁA
REKUPERATORY
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY

prosty układ- awaria

29 Odpowiedzi, 22134 Wyświetleń

jacek 64

  2016-04-21, 20:07:55
Zaawansowany użytkownik
#1
Witam kolegów. Prosty układ chłodniczy, lada w sklepie ustawiona na temperaturę 2-4 st C. Objawy . na początku parownika oblodzona , dalej na parowniku temperatura za wysoka. Układ na R404. Nie miał zaworu szredera. Wstawiliśmy "wampirka " odciągnęliśmy czynnik - Było tyle co na tabliczce -560 gram .
Wspawaliśmy zawór szredera, załadowaliśmy 560 gram . Mierzymy ciśnienie po stronie niskiej - 1,8 do 2 bar . Dokładaliśmy czynnika , odejmowaliśmy . Cały czas za niskie ciśnienie . Układ ma kapilarę i filtr odwodnieniowy ( ten mały wspawywany) . Kolejny krok to chyba trzeba zacząć od wymiany filtra. Co myślicie .
  • Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku

  • Pokaż wersję do druku


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Serwis ma na celu zgromadzenie w jednym miejscu firm oraz organizacji z branży HVACR, działających na rynku zarówno polskim jak i poza granicami kraju. Naszą siłą są wyłącznie tematy związane z branżą HVACR oraz unikalna społeczność użytkowników.
NEWSLETTER
Informacje O nas Kontakt Regulamin Reklama Polityka prywatności
Kategorie Artykuły Aktualności Produkty
Działy Klimatyzacja Wentylacja Chłodnictwo Auto - klimatyzacja
Nasze Portale ogrzewnictwo.pl pasywny-budynek.pl
Copyright © 2005-2023 termoclima Sp. z o.o Wszystkie prawa zastrzeżone.
Tryb normalny
Tryb drzewa